Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál mit csináltok,...

Pszichológusnál mit csináltok, amikor kínos csend volt? Egyáltalán előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés
Szoc. fóbiás vagyok és a kínos csenddel engem kinozni lehet. Inkább nem találkozom emberekkel, csakhogy ne kelljen átéltem. Ehhez képest a pszichologusnal többször előfordult, hogy nem szólalt meg miután befejeztem a mondandóm. Egyik alkalommal meg is szédültem nála mert annyira zavarban voltam emiatt... jó pszicholgusnal egyáltalán előfordul ilyen, vagy mindig van kérdésük? Borzalmas volt ezt megélni
2022. jan. 27. 16:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9, mondjuk egy szoc fóbiásnak az ilyen kínos csendes rosszabbak bárminél. Ahogy mondtam, en rosszul is lettem.

10, nem szakmai beszelgetesert feljovok ide, azt gondoltam egy klinikai szakpszichológus kicsit másképp beszél…

2022. febr. 15. 22:02
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen nekem is volt hogy húsz percig meg se szólaltam. A pszichológus is csendben maradt, és mondta hogy neki mindegy hogy beszélek e e vagy se az én pénzem. Felőlem minden héten mehetek hozzá és csendben lehetek.


Na innentől kezdve állandón beszéltem és meggyógultam

2022. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!