Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0,25mg Frontin ér valamit?

0,25mg Frontin ér valamit?

Figyelt kérdés
Az orvosom javaslatára napi 3-szor kell bevennem 0,25-ös frontint, azonban ezt az adagot mintha kevésnek érezném. 3 hét múlva megyek kontrollra, addig viszont szeretnék emelni az adagomon. Mennyi lenne a biztonságos mértékű emelés? Tapasztalatok?

2022. jan. 28. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Te magad SEMENNYIT se emelj! Az orvos emelhet, ha indokoltnak tartja.


Nagyon csúnya spirálba kerülhetsz, ha egyre többet szedsz. :(

2022. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Hetente 1mg emelés a biztonságos frontinból/xanaxból. Egyébként a 0.25mg nagyjából semmi, bármilyen problémára a kezdő adag 1.5mg-tól kezdődik ahogy a betegtájékoztatóban is van.
2022. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ekkora adag olyanoknak hat, akik nincsenek rászokva, enyhe szorongásuk van.

nekem azt mondta a pszichiáter, hogy 5 mg-ot szedhetek max. egy nap, tapasztaljam ki, hogy mekkora dózis a legmegfelelőbb... ez a másik véglet.

mindenképp hívd fel vagy a háziorvosoddal beszélj erről, mert erre tényleg rá lehet szokni és nehéz lejönni.

2022. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak.

Én régebben szedtem, aztán egyre többet vettem be.

2022. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!