Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki bármilyen...

Van itt olyan aki bármilyen hatáskülönbséget érzett a Frontin és a Xanax között?

Figyelt kérdés

Az összetételüket megnézve:

Xanax: vízmentes kolloid szilícium-dioxid, magnézium-sztearát, dokuzát-nátrium, nátrium-benzoát (E 211), kukoricakeményítő, mikrokristályos cellulóz, laktóz-monohidrát.


Frontin: kolloid szilicíum-dioxid, nátrium-lauril-szulfát, kukoricakeményítő, magnézium-sztearát, mikrokristályos cellulóz, laktóz-monohidrát.


Ez nem teljesen egyezik, a nátrium-lauril-szulfát hiányzik a xanaxból, ott dokuzát-nátrium van és nátrium benzoát. Okohat-e ez a hatásában, felszívódásában bármilyen különbséget, hogy ezek a vivőanyagok különböznek?



2022. febr. 5. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a frontin jobb…
2022. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez miben nyilvánul meg nálad? :)
2022. febr. 5. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

jobban oldja a szorongást :)

tudom, hogy ez a generikum de nekem valamiért jobb

2022. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is pont erre lenne szükségem, mármint hogy jobban oldja a szorongást, na akkor következőleg a xanax helyett ezt íratok fel, köszi, aztán hátha beválik. :)
2022. febr. 5. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Elvileg ugyanaz,helyettesítőként adják ha nincs xanax.

Nekem a xanax vált be inkább,a frontintól csak még idegesebb lettem.

2022. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve küzdöttem szorongással. Egyik este annyira nem bírtam elaludni, hogy anyukámtól kértem egy szem 0,5-ös Frontint. Azt hittem majd kiüt.. hát nem. 2 éve felkerestem egy pszichiátert, mert már elviselhetetlen volt a szorongás, az antidepi mellé kaptam 0,25ös Xanaxot, amit még használok, ha néha nem mehy az elalvás es tökéletesen segít.
2022. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A frontin hatását még sem éreztem. Pánikrohamaim voltak. A xanax segített.
2022. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!