Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hullámvölgybe kerültem tanulás...

Hullámvölgybe kerültem tanulás terén, úgy érzem mentálisan elfáradtam. Hogyan tudnám összeszedni magam?

Figyelt kérdés
Előttem áll az érettségi időszak, de nem tudok összpontosítani, elfáradott az agyam, mert nagyin megnyomtam az elmúlt másfél évet. Szerintem kiégtem.

2022. febr. 7. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Változtatni kell a tanulási technikán! Pl. oszd be máshogy a tételeket, variáld, hogy mikor melyik tárgyból készülsz. Legyen változatos, mert a monotónia még inkább kikészít és lefáraszt. Ha pedig pihenésre van szükséged, akkor pihenj, ne hajtsd túl magad! Egyél halolajat, az serkenti a gondolkodást!
2022. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én azt tudom javasolni hogy kezdj el sportolni.Felfrissít és utána jobban megy a tanulás.Nem egy kardióra kell gondolni hanem egy laza séta is megteszi. Illetve tedd el a telefonod ha tanulsz, mert elvonja a figyelmed.

És ahogy az előző válaszoló mondta, ne hajtsd túl magad.

2022. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!