Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni a folyamatos...

Mit tudok tenni a folyamatos stressz ellen? (több lent)

Figyelt kérdés

Most már ott tartok hogy nincs olyan perc amiben ne stresszelnék. A jegyeim nagyon nem jók. Félévkor 3 tantárgyból buktam. És nagyon félek hogy év végén is bukni fogok. Töriből tz-t fogok írni egy óriási anyagból és nem fér bele még egy 200%-os 1es.


A francia tanár is rám szállt. Pedig nem buktam franciából. És fogalmam sincs miért de engem nagyon utál. És franciából is most lesz tz. És teljesen elvesztem már ebben a nyelvben azt sem tudom hol tartunk és mit veszünk. Nekem nagyon gyors ez a tempó amiben haladunk. Nem kaphatok 1est franciából.


És itthon sincs minden rendben. Az anyám is folyton stresszel. És belőle is elegem van. Állandóan beszólogat és bánt. Agyára ment az egyedül lét és a 4 gyereke. Nagyon gonoszul tud viselkedni velünk. És tőle is borzasztóan félek.


Az egész életem egy félelem. Én nem bírom már ezt. Bele fogok őrülni.


Mit tudnék tenni?



2022. jan. 30. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nyugodjmeg. Gondokodj tisztán. Tanulj aztán lessz ami lessz.
2022. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg erre nem is gondoltam.
2022. jan. 30. 22:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó nem nem akarok bunkó lenni. Csak tudom hülyén hangozhat de nem tudom hogy kel tanulni.
2022. jan. 30. 22:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg próbálok megnyugodni de nem megy.
2022. jan. 30. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

menj el szakmunkásképzőbe ha nem tudsz tanulni!

Vagy vizsgáltasd ki magas lehet hogy figyelemhiányos vagy.


A másik meg hogy én is sokszor buktam félévkor sőt egyszer év végén is matekból. Végigtanultam a nyarat és azután minden félévben és évben 4-5 tanuló voltam.


Neked is kéne egy jó nagy pofon és tudnád hogy tanuljál MERT MOST NEKED EZ A MUNKÁD!!! És ne flegmázz a franczia tanárral se mert majd jól megbuktat ő is és fizetheted a különórákat nyáron!!!

2022. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a barátságos választ.


Pofont már kaptam eleget anyámtól, köszönöm nem kérek többet.


A franciatanárnak egy rossz szót nem szóltam soha, soha nem szóltam be neki, soha nem vágtam rá pofákat de valamiért engem nagyon utál.

2022. jan. 31. 11:33
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja és nem támadást kértem hanem hogy mit tudnék tenni a folyamatos stressz ellen és esetleg az hogy hogyan lehet tanulni normálisan.


Szóval a te válaszod nem mond nekem semmit.

2022. jan. 31. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!