Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, rosszul érzem...

Mit tehetnék, rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Elgem van mindenből, nem tudok senkivel egy normális beszélgetésig jutni, mindenki csak komolytalan szinte, egyedül magányosnak érzem magam, nem látom már értelmét az életemnek. Valaki segítene?:(kérlek ne írjatok rosszat így sem vagyok a legjobban egy visszahúzódó lány vagyok, miért történik velem ez?

17L


2022. febr. 9. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Egy beszélgetés segítene? Akár itt, akár egy pszichológussal.
2022. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy értelmes beszélgetés igen, de már ritka manapság. Pszichológusom nem tudott már fogadni és a környékemen csak ő volt.
2022. febr. 9. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írhatsz, megpróbálok segíteni ha tudok.
2022. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod én is szívesen meghallgatlak.
2022. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem amit érzel. Az emberek többsége felszínes, mély és komoly dolgokról beszélgetni nem sok emberrel lehet. A tartalmas beszélgetések elég ritkák lettek az biztos. Viszont hidd el, vannak olyan emberek mint te, akiknek ugyanaz az igényük mint neked. Meg fogjátok találni egymást!
2022. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egy kicsit most meg is nyugodtam.

#5 bízok benne.

2022. febr. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!