Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi szinten erős migrénjeim...

Napi szinten erős migrénjeim vannak. Hogy tudok így élni?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, 20 éve migrénes. Vizsgálatok, diéták, életmódváltás, gyógyszerek, alternatív terápiák. Semmi nem hat. Az idő csak úgy folyik el és migrénes rohamok csak súlyosbodnak… hányás, látásromlás is van egy- egy roham alkalmával. A sumatriptántól már fáj a szívem.


Munkámat nehezen végzem, karriert nem tudok építeni, családot nem merek alapítani, néha magam is alig tudom ellátni, szociális életre már nincs energiám. Ez így nem élet, mentálisan is rendkívül megvisel a dolog.



2022. febr. 10. 00:21
 1/2 anonim válasza:
69%
A homlokba és halántékba adott orvosi botox hatásos lehet a krónikus migrénre, elég jól utána lehet olvasni a neten, sokan pozitívan nyilatkoznak róla bár nem olcsó és ismételni kell majd időnként. Én is gondolkodom rajta, mert hasonló tüneteim szoktak lenni mint neked, egyelőre nem túl gyakran így csak gyógyszert szedek, de az idő múlásával nálam is romlik a helyzet. És igen rányomja a bélyegét az élet minden területére sajnos...
2022. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Van úgy, hogy az ember rástresszel,és annál inkább előjön. Tudom, mert én is szenvedek tőle.

A vizsgálatok mik voltak? Vérvétel, hormonokat néztek? Nekem a ciklusom nagyon befolyásolja, meg ugye a stressz. Plusz megfigyeltem, hogy a gyomorégés (reflux) is kiprovokálja.

Én szedek sajnos ssri-t, más észre okokból, de az picit csökkentette a gyakoriságot, intenzitást.

Ne add fel, lesz rá megoldás, és próbálj meg pihenni ha teheted, és relaxálni, mert ez egy ördögi kör, ha sokat idegeskedsz.

2022. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!