Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van okom rá,hogy ennyire...

Van okom rá,hogy ennyire féljek vagy inkabb csak erős paranoia?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem túl egy durva zaklatáson ,ami miatt pánikbeteg is lettem amire gyógyszert is szedek.már jo ideje hogy nem történt semmi de mégis folyton azt erzem keszulnek ellenem es szinte mindenben összeesküvést látok..felek hogy elakarnak rabolni hogy figyelve vagyok.

2022. jan. 22. 12:05
 1/3 anonim válasza:

Mi lett az ügyből ?

Hol zaklatott ?

engem interneten telefonon régen zaklattak fenyegettek. de szerencsére még élek.

2022. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván amikor az ember átél egy sokkot akkor teljesen természetes, hogy rossz emlékek maradnak benne ezzel kapcsolatban, tehát nyomot hagy benne mentálisan. Emiatt előfordulhat az, hogy így érzel.


Nyugodj meg, teljesen normális a reakciód. Szedd tovább a gyógyszereket amit az orvos felírt és idővel jobb lesz minden. Sajnálom, hogy ezt kellett átélned :(

2022. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvileg mar vege mert jo ideje nem láttam de azota is tartok tole hogy csak a megfelelő pillanatra var almodtam is hogy elakart rabolni ,bar talan arra nem kepes remelem...
2022. jan. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!