Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős(jogos) bosszúvággy...

Nagyon erős(jogos) bosszúvággyal, ami már felemészt mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Többféle mentális problémával is diagnosztizáltak, van olyan bantas, ami ptsd-t okozott, border is vagyok, kényszeres gondolatokkent jönnek vissza a bantasok es úgy érzem csak a bosszú segíthetne. Csak nem tudom hogyan kellene kivitelezni. Van olyan akit mar zaklattam online egyelőre névtelenül, de ez sem segített.. túl sok igazságtalan bántást kaptam és nem tudom feldolgozni őket

2022. jan. 23. 14:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
A pszicháteredtöl kérni segítgéget
2022. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Azt tudja rajta segíteni, hogy ha nem fordul pszichiáterhez, hanem elkezd a vágya szerint bosszút állni, akkor lesz bajban, mert vagy zárt osztályra kerül, vagy zaklatásért, erőszakosságért még rosszabbal bünteti a törvény. Elborult elmével nincs ítélőképessége, kiköthet az igazságügyi elmegyógyintézetben is. És zárt osztályon vagy az IMEI-ben olyan injekciókat nyomnak belé, amiktől nyála csorog, s azt sem tudja, mi a neve.
2022. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
En inkább laikusoktol akarok tanácsot vagy sorstársaktól
2022. jan. 23. 15:05
 4/31 anonim ***** válasza:
39%

Azt tudja rajta segíteni, hogy ha nem fordul pszichiáterhez, hanem elkezd a vágya szerint bosszút állni, akkor lesz bajban, mert vagy zárt osztályra kerül, vagy zaklatásért, erőszakosságért még rosszabbal bünteti a törvény. Elborult elmével nincs ítélőképessége, kiköthet az igazságügyi elmegyógyintézetben is. És zárt osztályon vagy az IMEI-ben olyan injekciókat nyomnak belé, amiktől nyála csorog, s azt sem tudja, mi a neve.


Nem a kérdésre válaszoltál . Mondtam én , hogy laikusként osztod az észt . Pszichiátert maximum a tévében láttál.

2022. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

2-es: mivel a kérdezö saját bevallása szerint is különbözö mentális problémákkal kezelés alatt áll, ezért az ilyen kényszerképzetek a kezelöorvosra tartoznak!

Enélkül egyszer csak a kérdezöre rájön a bosszúállás és kinyír egy csomó embert, mert szerinte (a téveszméi szerint) valamikor árthattak neki. Szerinted ez lenne a megoldás, nehogy kezeltesse magát, csak mert szerinted az csak duma?????

2022. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Egy nő nekem ilyet okozott, annyit tehetsz, hogy bízol a karmában. Legyél jó ember. Hidd el, aki rosszat tett veled, azt bünteti majd a karma valahogy.
2022. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Én azt mondom, próbáld meg elengedni a bosszút és a sérelmet. Képzeld el mivé lenne a világ, ha mindenki bosszút forralna a vélt, vagy valós sérelmeiért. Akkor leszel több, ha sikerül ezeket elengedned és legalább részben megbocsátanod. Próbáld meg a szerinted bántó ember szemszögéből nézni a dolgokat és megérteni a tettét. Illetve a régi sérelmeket próbáld meg elfelejteni, vagy az agyad egy mély zugába tenni és kerüld el, aki bántott.
2022. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
3%

A 6-osnak is mentális gondjai vannak jól láthatóan.


Jó taktika . Nem tudsz válaszolni a kérdésre , erre elkezdesz személyeskedni .

2022. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%
Veszélyes beteget eltanácsolsz az orvostól, aki megakadályozhatja az erőszakos tettet - ezzel te magad is veszélyes vagy.
2022. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
3%

Veszélyes beteget eltanácsolsz az orvostól, aki megakadályozhatja az erőszakos tettet - ezzel te magad is veszélyes vagy.


Miért térsz ki a válasz elől laikus barátom ? Ennyire nehéz beismerni , hogy fogalmad sincs mit tud segíteni a pszichiáter , csak nyomod ezt az agyatlan kezeltesd magad dumát . Megkérdezem megint , mivel fogja az orvos megakadályozni , hogy gyilkoljon a kérdező ?

2022. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!