Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak drogokkal tudok...

Miért csak drogokkal tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 14:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
9# Igaz, a drog jó érzést ad, máskülönben senki sem használná. De aki eleve jól érzi magát a bőrében és a környezetében az kisebb valószínűséggel lesz függő.
2022. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Aki próbálta az tudja hogy ez az igazi boldogság.
2022. febr. 10. 16:12
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

A boldogság is csak egy kémiai/biológiai folyamat, a gyógyszerekkel/drogokkal való létrehozása semmivel sem lesz rosszabb vagy elvetendő.

A probléma az eszetlen betiltogatás, illetve a teljes szabályozatlanság miatt van, ezen két dolog miatt vannak olyan szerek amiknek durva mellékhatásai vannak, pl az új partydrogok közt van rengeteg ilyen.

Régen mikor még nem volt ennyire szorosan fogva a dolog nem voltak ennyire durva szerek.

2022. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert durva világ van.
2022. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem szuper könyv a témában Máté Gábor: A sóvárgás démona.

Az ember a lelki fájdalmát próbálja gyógyítani a droggal, vagy más függő viselkedéssel. Feledtetni a szorongását, gyerekkori sérelmeit, jelenbéli rossz érzéseit. Ez egy rossz megküzdési mód, mert nem oldjuk meg a problémát, csak feledjük egy időre. Ezért is kell az új adag mindig.

2022. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
De miért tett fel a kedves kérdező ilyet, ha lepontozza az összes kommentelőt, aki azt mondja, hogy ez függőség, és nem jó a drog? Egy csomó kommentelő megvan győződve róla, hogy semmi baj sincs azzal, hogy függők, pedig igenis van, és ezt ti is tudjátok szerintem.
2022. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit megnyugodhatsz
2022. febr. 15. 15:06
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

Tegnap volta ma Nyírőben, az addiktológián, végre. Most elkezdünk egy terápiát. Egyszer, úgy 20 éve már majdnem eljutottam, aztán mégse.


[link]



Szabadulószoba játék függőknek: [link]

2022. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
App: [link]
2022. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19

Azta!! Ez tök jó, köszi!

2022. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!