Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért veszik egy kalap alá a...

Miért veszik egy kalap alá a füvet a szintetikus drogokkal?

Figyelt kérdés
Pedig egy növényről van szó ami a természetben rengeteg helyen előfordul, ellenben a laboratóriumokban kotyvasztott mesterséges vegyszerekkel és a hatása sem károsabb az alkoholnál vagy a dohánynál. Akkor miért? Csak tudatlanság? A média hatása?

2021. márc. 17. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Van ismerősöm akinek pszichózisa lett miatta nem játék
2021. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10 évig drogoztam sajnos, és tény hogy nem olyan káros mint pl az alkohol, de azt sehol nem említik, hogy kb 64-5 káros anyag van benne. Ennek ellenére nem szintetikus kábítószer, azért veszik egy kalap alá, mert a magyarok csak a silány szart tudják megvenni ami esetleg bevan fújva ezzel azzal, vagy mixelve. Csak példát mondok ha cannabiolid porral levan fújva, akkor már nem egy sima füves cigi lesz.
2021. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon azért,mivel a nyugtató meg a pia az agyukat elveszi , és nem tájékozódnak egyáltalán. Nem vagyok fogyasztó,de előbb tiltanám be a dohányzást vagy az alkoholt,de inkább a receptre kapható nyugtatókat mint a marihuánát
2021. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Cannabiolid por? Szerintem mást akartál írni
2021. márc. 17. 21:00
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
En egyszer szívtam bele abba a szrba, órákig rohamaim voltak es azt sem tudtam hol vagyok. Évekkel később ettem olyan sütiből, amibe vele volt sütve, szinten órákig hallucinaltam, orditottam, agresszív voltam, meg akartam halni. Most, ha az utcán megérzem, hogy szívják, legszivesebben fel is jelentenem az illetőt. Csinálja otthon magában
2021. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert az valószínűleg nem az volt.
2021. márc. 17. 21:40
 7/20 anonim ***** válasza:
Marihuána volt mindkettő... nem en vagyok az első, nem is az utolsó, akivel ez történt
2021. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor vagy az van hogy van valamilyen mentális betegségre való hajlamod, amit valóban ki tud hozni a fű, vagy ráparáztál valami miatt és akkor akár pánikrohamot is okozhat legrosszabb esetben. Gondolom neked ezek közül volt valamelyik, de ez az emberek nagyon kis százalékánál fordul csak elő. Nem mindenkinek válik be, de attól még én nem mondanám rá hogy veszélyes drog.
2021. márc. 17. 21:59
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt is tegyük hozzá hogy az alkohol is okoz nagyon sok balesetet vagy alkoholmérgezést, családokat és életeket tesz tönkre, függővé teszi emberek ezreit és az mégis teljesen legális.
2021. márc. 17. 22:02
 10/20 anonim ***** válasza:

Vagy csak félre beszélsz?

Egy miért is kell hasonlítani valamihez a füvet mint tetted? Előző válaszoló leirtam igaza is van. Persze kevésbé káros mint az alkohol ez tény. De ugyanúgy káros.

Kár mert le leszek pontozva, a gyk fűszakértői által :(

2021. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!