Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szorongok még mindig...

Miért szorongok még mindig bizonyos helyzetekben,ha gyógyszert szedek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3honapja szedem a setralin hangulatjavito,szorongasoldo gyógyszert.Rengeteget segített,végre,mintha visssza nyertem volna a régi önmagam.Viszont vannak bizonyos élethelyzetek amiknel nem működik.Csak hogy példát mondjak.Mar több hónapja megismerkedtem interneten egy sráccal,és emiatt nem merek vele találkozni.Amiatt hogy szorongok,nem fogok tudni neki mit mondani,nem azt látja,amit gondolt vagy nem tudom önmagamat adni.Egyszeruen a gondolattól szorongok.Elvagyunk,szimaptikus is,de így nagyon nehéz ..ezen a téren miért nem hat a gyógyszer?
2022. febr. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangulatod a gondolataid indukaljak. A gyogyszertol vagy jobban nem magad miatt. Nem valtozott meg a gondolkodasod es nincs semmilyen megkuzdesi strategiad.
2022. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

No nem vagyok orvos, meg gyógyszerész sem!

De…

Én a helyedben megírnám a srácnak, hogy mi a helyzet, szorongásra gyógyszert szedsz, stb. Hidd el megfogja érteni, és úgy neked is könnyebb lesz.

De ha mész feliratni a gyógyszert javaslom, hogy kérdezz utána.

2022. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudja hogy gyógyszert szedek és nincs vele problémája ,csak nekem vannak gatlasaim és félek.Ha interneten ismerkedés meg valakivel mindig ez van,amúgy nincs ilyen problémám..
2022. febr. 10. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer önmagában kevés, a gondolkodásod miatt terápia kellene.
2022. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!