Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek?(Kérdésed túl...

Mit tehetek?(Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés
A fiamnak a pszichiátere azt mondta írjon naplót terápiának. A fiam antiszociális személyiségzavarban szenved (szociopata), ír naplót, de hazudik róla a pszichiáternek. Ő úgy tudja, hogy nem ír naplót, de ez nem így van. Kíváncsi voltam mit ír, ha ennyire nem mutatja meg. Tudom, szar anya vagyok, de elolvastam. Azt írta, hogy bszni akar a pszichiáterével, utána holtra verni.... sokkban vagyok most, de nem tudom mit tegyek. Szóljak a pszichiáternek?

2022. febr. 11. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólj,tudnia kell.
2022. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Mindenképp számolj be minden apróságnak tűnő dologról is.


(Szerintem nem vagy szar anya, amiért jogosan aggódsz a beteg gyermekeddel kapcsolatos dolgok miatt. Ha minden rendben lenne, valószínűleg hagynál neki teret és nem olvastad volna el.)

2022. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj képeket a napló bejegyzésekről és küld el neki ,hogy helyesen tudja kezelni a fiadat.
2022. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha a fiad olvassa a gyk-t? Szerintem zárd be a szobaajtót éjszakára.
2022. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!