Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem (kérdésed tul...

Mi van velem (kérdésed tul rövid magyarazatod hosszu)?

Figyelt kérdés

Az elmult ket hétben a regi sulimrol almodtam (kb minden nap) ahova 4 evet jartam. Gyuloltem a sulit, gyakorlatilag mindenki utalt egy olyan dolog miatt ami nem az en hibam volt, depressziós lettem es leromlottak a jegyeim. Vegul ket eve átmentem egy masik suliba ahol szeretnek...Most az álmok miatt egy csomot sirtam es ma arra jottem ra hogy hianyzik a regi sulim, pedig tudom hogy meg mindig ugyanolyanok. Kb megorulok, mert allandoan rajuk gondolok...

17/L


2015. aug. 3. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az hiányzik hogy ők is elfogadjanak és ez a hiány ad keserűség és szomorúság érzetet? Felsőben én is elég rossz közegben voltam és a gimim sokkal jobb volt, de a mai napi rengeteget gondolok a felsős évekre és bár néhányszor beszélgettem róla pszichológussal, meg nagyon szeretem azt állítani hogy feldolgoztam, de azt hiszem annyira mély nyomot hagyott bennem az ottani elutasítás, hogy még mindig nem. Meg nem is igazán értem miért művelték. Nem lehet, hogy veled is hasonló van?
2015. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!