Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a visszatérő...

Mit tehetnék a visszatérő letargia és pánikrohamok ellen?

Figyelt kérdés

Ugyanis már a Xanax és az antidepresszáns sem használ. Előbbi ráadásul annyiból még rossz is, hogy rá tud erősíteni a szuicid gondolatokra. Napok óta megint olyan mélyen vagyok, hogy ki sem tudom tenni a lábam a házból, pedig lassan munkát kellene keresnem. Valakinek valami ötlete, tapasztalata ilyen téren?


26/F



2022. febr. 12. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Változtass életmódot teljes mértékben.
2022. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Igen, ezt hallottam már, de senki sem mondta, hogy ez mit takar. Nem hiszem, hogy ilyen téren nagyon rosszul csinálnám a dolgokat, talán csak annyi, hogy kevesebbet járok emberek közé, mint "kellene".
2022. febr. 12. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj szerintem azzal, hogy naponta kimész sétálni csak úgy. Nem kell semmi cél, csak sétálsz, mozogsz.
2022. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Köszi. Azt hiszem, ilyen időben az most valóban hasznos kicsit. De miután hazaérek, megint eluralkodik rajtam ez az egész pánik dolog. A helyzet az, hogy a légkör nem a legjobb, elköltözni/hosszabb időre kimozdulni nem tudok. Az előző munkám is csak arra volt jó, hogy túléljünk valahogy a következő fizetésig, mert anyám pasijának a pénze szintén 2 hét alatt elmegy. Pedig nem városban lakunk, ráadásul úgymond saját házban (ami már nem teljesen saját, de az egy másik téma). :/
2022. febr. 12. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát anyukáddal laksz még és az ő barátjával? Lehet ebből is kikéne valahogy mozdulnod. Egy idő után nem túl egészséges ez sem véleményem szerint. Milyen szakmád van? Mivel foglalkoztál eddig?
2022. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Ez már kezd nagyon személyes fordulatot venni, mások lehet, hogy felismernének. Folytathatom privátban?
2022. febr. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!