Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog ez a 13 éves...

Normális dolog ez a 13 éves hugomtol?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon önbizalomhiánya van, vagyis van egy kivételes lany akinek a kinézetére nagyon feltekeny, es mostmar tokre idegesito, szerintetek elfog nála ez mulni?
2022. febr. 13. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
normális. több kommunikáció,szeretet elfogadás. kamasz évek ilyenek. hagyni kell szárnyra kellni őket. dícsérjetek azért amilyen ő maga, akkor az önértékelési javulni fog. tiktok és internet hülyeség miatt közös programokat kell szervezni, túrázni stb. ahol együtt vagytok. sok sok türelem és szeretet a kulcs. majd kinövi ezt is. ilyenek vagyunk, keressük magunkat. :)
2022. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Hasonló helyzetben vagyok, csak én idősebb. Ilyenkor fontos, hogy úgy érezze, hogy szeretik és, hogy úgy jó ahogy van. Az a baj, hogy az internet nagy mértékben ront a helyzeten. Mindenütt "tökéletes" embereket látunk "tökéletes" élettel. Ezért féltékenyek vagyunk és az önbecsülésünk elveszik. Én egy Ázsiai fan vagyok. Ami nem éppen a legjobb hiszen ott inkább a csont és bőr emberek a szépek. Persze nekik a testfelépítésük is más. De elkezdtem formálni magamon, hogy szebb legyek és kimutathassam az igazi énemet. Most változik nekem is és neki is a személyisége. Még nem biztos, hogy tudja mi a stílusa. Idővel jobb lesz. Csak adj neki szeretetet. :)
2022. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!