Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék kimenekülni ebből?

Anonymus12356534 kérdése:

Hogyan tudnék kimenekülni ebből?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve volt hogy vagdostam magam meg minden, sz@r kedvem volt mert egy lány nem viszonozta a szeretetem.(Sokat tanultam ebből az esetből.)

Balfasz voltam észrevették a kezemen a vágásokat és az osztályfőnök ennek a gyermekvédelmi fosnak jelzett hogy nem kóser valami.

Aztán pszihológus minden sz@r ment és semmit nem hatott rám.

Idővel magamtól rájöttem hogy baromság volt amit csináltam és inkább úgy döntöttem hogy megpróbálom elfelejteni a múltat és vidáman élni.(Hozzáteszem megint hogy ebben semmit sem segített az a sok fos ahová járnom kell.)

Vissza a jelenbe:Egy hónapja már egyszer sem éreztem magamat lehangoltnak és mindig nézem a dolgokban a jót.

Na és most a háttérsztori után az itt a baj hogy én fél évig arra vagyok kötelezve hogy bejárjak beszélgetni egy ilyen nővel aki azt nézi hogy minden rendben van-e csak éppen kurvára nem jön le senkinek hogy jól vagyok még akkor sem ha mondom mert elvileg ők jobbon tudják hogy azért csak van még valami bajom mert én lehet nem is érzem magamon( de baszzus azért én csak jobban tudom hogy mit érzek).

Ma is voltam na és bejelentették hogy azért még jó lenne ha pszihológushoz is járnék.

B@sszameg olyan szar lett utána a kedvem mert egyszerűen ahelyett hogy ezzel segítenének engem a drága időm megy el és még jól fel is kúr.

Nagyon kellemetlenül érzem magam ha már csak rá gondolok hogy nemsokár megint menni kell.

Mert egyszerűen megalázó.

Mit tudok tenni hogy felfogják azt hogy jól vagyok?

Ha nem járok el akkor még több ideig meghosszabítják ezt a büdös sz@rt.

Lehet egyáltalán tenni valamit?

Kérem ha tud valaki segíteni akkor nagyon megköszönöm!!!!!!



2022. febr. 14. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Betegjogi ugyvedet keress es o a penzedert segit megszabadulni a fereg pszichologustol.
2022. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Miért megalázó? Miért lenne megalázó?

Segíteni akarnak neked és ezen nyavalyogsz?


Nem mindenesetben tudod te jobban, hogy mit érzel. Sokszor pont a lappangó lelki problémák miatt érdemes huzamosabb ideig szakemberhez járni, hogy az ember biztosan úgy hagyja abba a terápiát, hogy nem lesz baj később.

2022. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Járjál el szorgalmasan, jót fog tenni. Akivel minden ok, annak eszébe sem jut kárt tennie magában.
2022. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi olyan nagy ügy abban,hogy be kell járnod? Addig sem f*szságokat csinálsz.
2022. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, kérdező?
2022. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem jársz a pszíhez annak milyen következményei lesznek? A még több alkalomra kötelezés az le van írva valahová?
2022. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ahogy sejtettem csak a buta hitetlen emberek itt is akik nem látják át a dolgokat.

1-es köszönöm ennek még utána járok.

2-es Neked nem lenne megalázó az hogy szépen élnéd a kis életed aztán egyszer csak arra vagy kötelezve hogy pszihológusokkal rarjzolgassál 16 évesen mint egy bib@szott 9 éves.

Igen azt tudja csak mondani mindenki hogy segíteni akarnak csak azt nem mondják miben.

Ha nem volt világos abból amit leírtam vidám vagyok és az önbántalmazás már a múlté akkor miben szeretnének még segíteni?

Régen voltam lelki bajaim de sokat tudtam meg arról hogy hogyan működik a világ és boldog vagyok.

3-mas meg annyit mondok jobban jártunk volna ha nem írsz ide semmit(bocs).

"Akivel minden ok, annak eszébe sem jut kárt tennie magában." igen ezt azok mondják akik nem tapasztalták soha hogy milyen ilyen helyzetben lenni.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZOKAT.

2022. febr. 14. 17:20
 8/17 A kérdező kommentje:

4-es még mindig nem világos hogy már régen nem vágdosom magam.

5-os 16 éves vagyok

6-os ha nem járok be a kijelölt időben védelembe vesznek ami azt takarja hogy minden héten eljönnek a házunkba és ha úgy ítélik meg elválaszthatnak a szüleimtől.Tök normális az életem most már, és erre egy ilyen f@szság van itt amitől megakarok szabadulni minél előbb.

2022. febr. 14. 17:28
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés és a reakció alapján is abszolút rád fér a szakember.
2022. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
A reakciódból pont egy érzelmileg stabil embernek tűnsz... ja nem.
2022. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!