Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék kimenekülni ebből?

Anonymus12356534 kérdése:

Hogyan tudnék kimenekülni ebből?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve volt hogy vagdostam magam meg minden, sz@r kedvem volt mert egy lány nem viszonozta a szeretetem.(Sokat tanultam ebből az esetből.)

Balfasz voltam észrevették a kezemen a vágásokat és az osztályfőnök ennek a gyermekvédelmi fosnak jelzett hogy nem kóser valami.

Aztán pszihológus minden sz@r ment és semmit nem hatott rám.

Idővel magamtól rájöttem hogy baromság volt amit csináltam és inkább úgy döntöttem hogy megpróbálom elfelejteni a múltat és vidáman élni.(Hozzáteszem megint hogy ebben semmit sem segített az a sok fos ahová járnom kell.)

Vissza a jelenbe:Egy hónapja már egyszer sem éreztem magamat lehangoltnak és mindig nézem a dolgokban a jót.

Na és most a háttérsztori után az itt a baj hogy én fél évig arra vagyok kötelezve hogy bejárjak beszélgetni egy ilyen nővel aki azt nézi hogy minden rendben van-e csak éppen kurvára nem jön le senkinek hogy jól vagyok még akkor sem ha mondom mert elvileg ők jobbon tudják hogy azért csak van még valami bajom mert én lehet nem is érzem magamon( de baszzus azért én csak jobban tudom hogy mit érzek).

Ma is voltam na és bejelentették hogy azért még jó lenne ha pszihológushoz is járnék.

B@sszameg olyan szar lett utána a kedvem mert egyszerűen ahelyett hogy ezzel segítenének engem a drága időm megy el és még jól fel is kúr.

Nagyon kellemetlenül érzem magam ha már csak rá gondolok hogy nemsokár megint menni kell.

Mert egyszerűen megalázó.

Mit tudok tenni hogy felfogják azt hogy jól vagyok?

Ha nem járok el akkor még több ideig meghosszabítják ezt a büdös sz@rt.

Lehet egyáltalán tenni valamit?

Kérem ha tud valaki segíteni akkor nagyon megköszönöm!!!!!!



2022. febr. 14. 16:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha tök normális lenne az életed, akkor nem puffognál itt, mint egy vipera. Nyilvánvalóan - a kommentjeidből ítélve - indulatkezelési problémáid vannak, nem véletlenül vágtad meg magadat. Attól, mert te nem vagy hajlandó mindezzel szembenézni, a probléma még van, létezik. Szóval járjál csak..

Lepontozhatsz :)

2022. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a rohadt sok segítséget.

Nem vagyok indulatos.

Azért nem vágtam meg magam már egy ideje mert szembenéztem azzal hogy nem így kell kezelni a visszautasítást amit kaptam attól a lánytól.

Mindegy, minden jót, sziasztok.

2022. febr. 14. 17:43
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
szasz
2022. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

5-6 vagyok. Többnek gondoltalak az írásodból, 17+nak, azt akartam írni, hogy ne járj be és 18 leszel süthetik, gyermekvédelmi szempontból érinthetetlen leszel.

Így azért más.

Annyit tudsz tenni, hogy nyelsz nagyokat és csinálod ami a papíron van. Gondolj bele, a legolcsóbban úgy úszod meg, ha együttműködsz. Akkor annyit "fizetsz" a falcolásért, hogy hetente elmész egy órát, és elmeséled mi volt az iskolában, mi volt otthon, ilyesmi. Fél év az lóf@sz. Ha úgy döntesz ellenállsz az nagy ráb4szás, ahogy írod azt offolni kéne szerintem. Talán úgy könnyebb lesz, hogy leírom, ezek az emberek arra tették föl az életüket, hogy a bajban lévő gyerekeken segítsenek. Nyilván látod te is a híradót, hogy megszívja némelyik gyerek. Meg olyan is van, amikor a gyerekvédelmisek nem elég éberek, és a kiszolgáltatott gyereket verik, vagy simán kinyírják, vagy mindegy, hogy fiú vagy lány de szexuálisan használja az apja, nevelőapja, nagybácsi, sorolhatnám. Ha én gyerekvédelemben dolgoznék és a kezeim közé kerülnél én sem eresztenélek könnyen, csak amikor a protokoll és magam szerint meggyőződtem róla, hogy rendben vagy. Rád és a családodra szállnék mint egy pitbull, és nem azért, mert gonosz vagyok, elhiheted. Hanem, hogy te, mint kiskorú rendben legyél. Ja, és sokszor az ilyen gyerekek kívülről rendben vannak, tehát ne egy putris csőlakó családot képzelj el, jólszituáltak bántják a gyerekeiket. A legtöbb esetben a gyerek nem beszél, sőt, falaz a bántalmazó szülőnek! Ilyen jelek vannak, mint a falcolás, hogy óriási gáz van a gyerekkel. Ezt pedig fel kell tárni, és egy napot sem szenvedni hagyni a 18 év alattiakat. A falcolás az ilyen bántalmazás egyik jele. Az, hogy te lány miatt csináltad azt elhitték, ezért kell csak félévig járnod, ezért nem vettek azonnal védelembe és emeltek ki a családból, és ezért nem nyomoz a rendőrség az ügyedben a szüleid ellen. A pszichológus azt akarja jól legyél, és neki munkaköri kötelessége a jelenléteddel elszámolni.

Szóval a lényeg, ezt be kell nyelned a nyugalmad érdekében. Hagyd magad, hamarabb szabadulsz:)

2022. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
12# de, indulatos vagy. Az első válaszodból is érezni. Nem azért írják, hogy bántsanak, egyszerűen ez jön le a kívülállónak. Ezért nem ők hibásak basszus, inkább örülj, hogy leírják, valószínű a gyerekvédelmiseknek is ez jön le. Mi a megoldás? Figyelj rá, hogy ne legyél indulatos.
2022. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
2026-os parlamenti választáskor, majd emlékezzél rá, hogy ezt a remek törvényt ami alapján terrorizálnak, ezt a fidesz hozta.
2022. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyen is van kérdező mint a lenti link. Ezek miatt kell rátok, 18 alattiakra vigyáznunk, és ilyen szabályokkal védeni. Itt például nem sikerült. Nálad meg talán túl van tolva, de százszor inkább, hogy te mérgelődsz és púp a hátadon, mint egy ilyen eset:

[link]

2022. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!