Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha nincs pénzem magán pszichológusra?

Figyelt kérdés
A helyi sztk-s pszichológushoz nem merek menni, mert rossz tapasztalatokat hallottam vele kapcsolatban.
2022. febr. 16. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy? Én drog ambulanciára jártam pszichológushoz, nem éltem semmilyen szerrel, mégcsak inni se iszok, de ott volt ingyenes jófej orvos
2022. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek kéne pszichológus? Ez csak a gazdagok játéka. Szembe kell menni a problémákkal. Kor/Nem? Mi a problémád?
2022. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Hat ha az ingyenes nem jo akkor semmilyen. Mehetsz 12000 ft/oraban maganhoz.
2022. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Településtől függ. Néhány alapítványnál (Bp-en Nap-kör) ill. egyháznál van kedvezményes vagy ingyenes. Csak 1 pszichológus van a helyi szakrendelőben? És ugyanaz, nem változott a személye, mióta valakinek rossz tapasztalata volt vele? Mi a problémád (akár privátban is)? (Hátha egy tájékozott laikussal folytatott beszélgetés is használ, az legalább ingyen van.)
2022. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még iskolás vagy, akkor van iskola pszichológus, vannak különféle alapítványok és tematikus csoportok, társaságok, érdemes a problémáid mentén nézelődni, hogy milyen lehetőségek vannak.

Sajnos nyilván a fővárosban és a nagyobb településeken több lehetőség lesz, mint a kisebb falvakban, de azért keresgélni mindenképp érdemes. Ha minél alaposabban, körültekintőbben keresed a megoldást, annál több az esélye, hogy sikerül megtalálnod.

2022. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!