Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leküzdeni az apátiát?

Hogy lehet leküzdeni az apátiát?

Figyelt kérdés
A nihilt, érzelemmentességet, mikor az ember belezuhan abba hogy mindent lesz'r. Általában olyan mintha kívülről szemlélném az életemet. Azt hiszem ez gátol abban hogy előre jussak az életben.
2022. febr. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondanék tanácsot, de nekem ugyan ez van fezsültséggel, esetleg feszültséget adhatok hozzá.
2022. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már idegeskedni sem tudok.
2022. febr. 18. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Jaj ismerős amúgy, olyankor még ez is jó lenne, bár ez is két élű kard mert attól is függ, hogy a nihiltől vagy üres, vagy kiüresedtél mint valami keleti bölcs, mert lássuk be az utóbbi amúgy teljesen jó.

Bár régen le akartam süllyedni a legmélyére a dolgoknak, hogy megtapasztaljam, de nem hittem volna, hogy ilyen "érzelmi" skála van.

Bár jobban örülnék ha a legyek gazadag kívánságom valósult volna meg.

2022. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az előnye hogy könnyen átlépek az élet nehézségein, nem igen vannak kötelékeim más emberekkel, ezért nem hiányoznak. Viszont néha zavar az üresség, és valahogy ki akarom tölteni.
2022. febr. 18. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kell menni, senki nincs abban a pozicióban itt (még az sem, aki pszichológus esetleg), hogy itt, névtelenül ossza az észt ilyen téren. Minden egyén egyedi, minden probléma egyedi, és egyedi kezelést igényel. Itt nincs sem idő, sem hely, sem egyéb - etikai - feltételei megadva annak, hogy ezek teljesüljenek.
2022. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!