Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt, hogy sikerült...

Akinek volt, hogy sikerült leküzdenie vagy oldania a maszk okozta szorongását?

Figyelt kérdés
Már tavaly télen is elég rossz lelki állapotba kerültem, gyógyszert is próbáltam, de végül megszűnt, ahogy nem kellett hordani. Eddig nem is volt gond, mivel mától újra hordani kell, így szépen előjött a szorongás :(
2021. nov. 20. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen sűrűn hordasz és milyet?

Mi az amitől szorongani kezdesz konkrétan?

2021. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírom elviselni. Fullasztó érzés, nem kapok levegőt, mintha valaki meg akarna ölni.


Nincs mentális zavarod?

Szerencsére nekem van kék kártyám (autista vagyok) így felmentesít ez alól. Boltba nyilván nem megyek, nem időtöltésem a polgárpukkasztás, de ha muszáj orvoshoz mennem vagy pl utcára kimennem, akkor nem büntethetnek meg. Beszélj pszichológussal, maszekot ajánlom, 10 ezerért segítőkészek, de ha nincs rá kereted, próbálj meg körzetist, hátha normális...

2021. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Maga az érzés, hogy valami van az arcomon és a megálló meleg levegő, izzasztó, mint pl a garbot se viselem el a nyakamnál, ezért nem is hordok, de ezt sajna nem tudom kiküszöbölni ilyen egyszerűen.
2021. nov. 20. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Van ilyen távtartó rács ,arc és maszk közé, hátha az segít valamennyit.. de ez szerintem mindenkit frusztrál sajnos valamennyire.

Megszokhatatlan. Kitartás!

2021. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is... Ahogy behozták, instant 2 nap sírógörcs, hogy legszívesebben meghalnék. Iszonyat szorongás van bennem illetve rettegek a maszkos emberektől is, mikor fognak bántani vagy kiabálni velem :c Kibírhatatlan... Bár nekem aspi gyanúm van, intézem a kártyát, de neked kitartás <3
2021. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4: láttam tavaly azt a távtartot, annak hatására próbáltam a maszk belsejébe különböző dolgokat aplikálni, de egyik se volt az igazi.

5: nekem is elég frusztráló látvány a sok maszkos ember.

Arra jutottam, megpróbálok valami pozitív gondolatot társítani, ami most az, akivel nincs kedvem beszélgetni, azt így könnyű lesz elkerülni. Aztán bízzunk benne, hogy nem sokáig kell már hordani.

2021. nov. 21. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Gondold azt, hogy te túl éled, mert hordod a maszkot mások meg nem biztos.

Senki se szereti, de ha ez kell. Én hordom majd, nehogy ez miatt rúgjanak ki.

2021. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!