Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a Xanaxról?

Hogyan szokjak le a Xanaxról?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron írt fel receptre a pszichiáterem 0.5 mg Xanaxot, lefekvés előtt egy tablettát minden este. A gyógyszer segített, viszont ezt a dózist december / idén január körül saját magam, a pszichiáter tudtán kívül megemeltem 1 mg-ra, mert már éreztem hogy kezd hozzászokni a szervezetem és nem úgy hat, ahogy az elején. Mivel már lassan egy éve szedek Benzot, napi szinten, érzem a mellékhatásait: fáradtság, feszültség, koordinációs zavarok, enyhe memória zavarok.


Tudom, nem nagy dózisról van szó, de hogyan lehetne róla szépen fokozatosan leszoknom?



2021. júl. 24. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aprankent...Harom hetente olyan 25 szazalekkal lehet csokkenteni. En is ezt csinalom most, csak en a lorazepamrol akarok leszokni, napi ketto tablettarol sikerult lemenni egyre, most megceloztam a napi felet.
2021. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Orvosi segítséggel!
2021. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az 1-es válaszoló írja.Fokozatosan csökkenteni kell és akkor nem lesznek durva elvonási tünetek mint remegés,szédülés,extrém izzadás és idegesség
2021. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Amit a 2-es válaszoló írt az sem butaság.Nem értem miért lett lepontozva.Mindenki más és van akinek orvosi segítséggel megy csak a leszokás
2021. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
#Mert sok embernek van negatív tapasztalata, főleg "mentális egészség" témában.
2021. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!