Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Át lehet valahogy forgatni a...

Át lehet valahogy forgatni a már berögződött negatív gondolkodást?

Figyelt kérdés
Már olyan mintha az életem eldőlt volna vagyis a jövőm ,az utóbbi években így élek. Így minden lehetőséget kihagyok vagy lemaradok dolgokról és szenvedek ,szorongok. Nem merek semmibe belekezdeni pedig ugye anyagi dolgokhoz ez szükséges lenne. Gondolkodtam már,hogy vajon ha gyógyszert kérnék pszichiátertől az mennyit javíthatna a hangulatomon.

2022. febr. 22. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Egy jó kis társaság kéne neked, de minimum őszinte beszélgetések és szeretetben kapcsolatok. Ne hagyd magad sodródni, de azzal, hogy önmagad helyzetét felismerted; azzal megtetted már az első lépést. Így továbbnés ne legyél céltalan. Fess, rajzolj, énekelj, táncolj, főzzél és ízlelj, mozdulj ki a természetbe kicsit távolabb a nyüzsgéstől és a szmogos város\falvakból.

Beszélgessünk, vagy találkozzunk. Írj rám nyugodtan.

2022. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na amiket az elején felsoroltál az nincsen ,sőt már évek óta nincsen,komfortzóna az van.Mindig is félénk voltam de a balesetem után az egész életem oda lett,néha olyan mintha csak egy álom lett volna az előző.Egy csomó minden bánt félek lemaradok az egész életemről,mondjuk már maradtam le sok mindenről,néha úgy érzem mit keresek itt a világon.Most őszintén meg mondom olyan témát olvastam ami érzékenyen érint valami miatt,úgy érzem jobb lenne inkább halottnak lenni,nem találom a helyem nem merek változtatni se.Más bele mer dolgokba fogni,utazik,vagy elköltözik külföldre vagy ilyesmi én meg nem csak szorongok,hogy miért nem merek dolgokat megtenni.

Ezért is gondoltam hátha a gyógyszer manipulálná a gondolataimat.Fura nem vagyok boldog itt de sokszor úgy érzem sehol se lennék boldog csak úgy gondolom más országban boldog lennék.

2022. febr. 22. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!