Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek elmenni. Milyen...

Nem merek elmenni. Milyen egyéb megoldás működne?

Figyelt kérdés

Eddig is félénkebb, szorongásra, idegeskedésre hajlamos személy voltam, viszont az utóbbi időben egyre rosszabb. Már a buszra is nehezen szállok fel, mert zavar a hangja, a sok ember, hogy beülnek mellém, hogy a fény is villog. Kellemetlen. Egyetemre sem megyek be sokszor, csak ahova muszáj. Sárgás fényű lámpákat használnak és nem tetszik a szememnek. Kommunikálás is nehezen megy. Sosem volt az erősségem, de már a boltba sem szólalok meg és élőben sem beszélgetek, vagy csak nagyon minimálisan. Szóbeli vizsgán is megbuktam, mert nehezen megy a beszéd.

Vannak más gondok is, de ez a legzavaróbb.

Telefonálás sem könnyű, viszont szerintem be sem mernék menni a pszichológushoz. Milyen egyéb megoldás működne ilyen esetben?



2022. febr. 22. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A vegetálás.... Ha ilyen szinten nem megy semmi alap kommunikáció ideje lenne szakemberhez fordulni
2022. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez. Van e-mailes vagy online időpontfoglalásos lehetőség, illetve online terápia is.
2022. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
NINCS más megoldás, teljesen lehetetlen, egymillió százalékosan kizárt!!!! Az állapotod tarthatatlan! Kérjél e-mailben időpontot fizetős magántól, nem tb-stől, akkor nem kell telefonálni. Mért ne mernél utána bemenni a rendelőbe? Mi történne?
2022. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az exbarátomnak hasonló gondjai voltak. Ő videokonferencián 'járt'pszichológushoz
2022. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!