Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én érzem úgy,hogy jobb...

Csak én érzem úgy,hogy jobb lenne meghalni?

Figyelt kérdés

Lassan ez már olyan világ,hogy a halál megváltás lest az élet után.

Háború,koronavírus,a társadalom többi problémájáról nem is beszélve.

A halál vajon jobb,mint az élet?



2022. febr. 24. 19:02
 1/5 NikitaDragovich válasza:
94%
Én is ugyanígy érzek sokszor, de próbálom mégis ajándékként felfogni az életet.
2022. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az élet ajándék is, főleg ha egészéges vagy.

Képzeld el azokat akik mozgássérültek vagy vakok, siketek és mégis, nem gondolkoznak ilyen hülyeségeken, hogy jobb lenne meghalni.

Vagy ha egy nyaktól lebénult ezen is gondolkozik, de nem több jogossággal mint egy egészséges?

2022. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Élet az jobb mint a halál

Mert lehet hogy sok fájdalommal kell szembe nézni és rengeteg problémával de ha meghalsz soha többé nem lesz lehetőséged boldog lenni, meg csinàlni azokat a dolgokat amit mindig is meg akartàl. Nem biztos hogy valaha is boldog leszel vagy megcsinálod amit akartál de ha meg halsz tuti nem fogod soha.

2022. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a legszörnyűbb, hogy ezek direkt kreált dolgok! Pár elmebeteg miatt szenved egy csomó másik ember. Háborúznak a kis emberek, a nagy vezetők meg óvó helyen... Kitalálnak oltásokat egy kb kitalált vírusra, és aki megcsinálta az nem adatja be magának. Direkt b.$znak ki velünk és nem tudunk úgy ellene tenni ahogy akarunk. Van amire nincs ráhatás. S akkor megkérdezik tőlem miért nem szülök itt 30 évesen, lassan vén leszek hozzá? Mert össze sem jönne ha akarnám se, olyan ideg állapotba vagyok ettől az egész világtól. Hogy leszarok má mindent, semminek nem látom értelmét és fogalmam sincs mi lesz ebből. Hogy a pénz amiért itt szenvedünk éppen, lehet semmit nem fog érni nemsoká.

Már mondtam anyámnak, hogy mi a bánatnak lettem én erre a világra? Kár volt.

2 éve szivatnak minket, erre neki állnak háborúzni is... Nem vigasz, hogy régen is volt ilyen. Én most semmi jót nem látok perpill. Minden szar, még a munkahelyem is. Legalább már ott jó lenne... De még ott is kavarnak össze vissza.

2022. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vans$ válasza:
Nyugi ,meg fogsz ,várd ki a sorod,a kaszás érted is eljön .
2022. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!