Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak az nem ragaszkodik az...

Csak az nem ragaszkodik az életéhez aki nem egészséges mentálisan?

Figyelt kérdés
Tolószékesek, meg nálam nyomorultabbak közt is vannak akik ragaszkodnak az életükhöz, én valahogy nem. Nekem szervi gondjaim vannak leginkább, valaki 70 évesen dialízisre jár és élni akar. Nem tudom megérteni az élni akarásukat, számomra annyira értelmetlennek tűnik az élet, avagy tök mindegy nekem hogy mikor halok meg. És azokat akikről beszélek nem csak az életösztön hajtja, mint engem, hanem az élni akarás. Nem értem őket.
2022. febr. 26. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is értelmetlen, 30x évesen impotens szar lettem. Neked milyen szervi gondjaid vannak?
2022. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vacak a szívem, meg idegrendszeri gondjaim vannak.
2022. febr. 26. 22:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is voltam impotens, bár engem nem zavart.
2022. febr. 26. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány olyan mentálisan sérült van, aki meg körmeszakadtáig ragaszkodik az életéhez ! Nézz körül a politikusok között.
2022. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a depresszió tünete… en bipol vagyok, amikor épp jobban vagyok akkor hajt az eletoszton. Felesleges azon agyalni hogy a nyomorultabb embereket mi hajtja, aki soha nem volt depressziós az ezt nem fogja megérteni.

En mar annyira értelmetlennek látom ezt az egesz korforgast, hogy mar a depressziót egy magasztos gondolkodásnak tartom

2022. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!