Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az alaphangulata egy...

Milyen az alaphangulata egy mentálisan, lelkileg egészséges embernek?

Figyelt kérdés
Nekem a depressziómmal úgy tűnik mintha tényleg ilyen unalmas, szomorú, csendes lenne az élet, a világ. Nem mindenkinek ez az alaphangulata? Miért tűnik úgy mintha én tisztán látnék és tényleg ilyen értelmetlen lenne minden?

2022. febr. 16. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem! Egy normális élet vidám, eseményekkel és kapcsolatokkal telt, összességében elégedett. Nem unalmas, szomorú és értelmetlen.
2022. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Lelkes, nyüzsgő, sosincs elég ideje, és mindíg vannak tervei.
2022. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ, milyen az az ember. Például akinek egy nyugodt élet jelenti a boldogságot, azt a második életmódja készítené ki mentálisan.
2022. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
2# Nem a mániás szakasz alaphangulata a kérdés.
2022. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Fogalmam sincs, ugyanebben a helyzetben vagyok. Vagy a magaslatok magaslatan, amit az egeszseges ember nem tapasztal vagy a melysegek melysegeben. De nekem ez a normalis, ha tapasztaltam is normalis hangulatot csak nagyon rovid ideig, es kicsit nekem idegen volt ez az erzes.

Borderline-om es bipolaritasom van.

De azert esku keszithetnenek mar egy filmet egy sima emberrol aki teljesen rendben van mentalisan. Lehet unalmas lenne valakinek, de szivesen megneznem. (Vagy ha mar keszitettek ilyesmit, szivesen elfogadok filmajanlasokat) Mert a mentalis betegseggel elokrol annyi filmet keszitettek, hogy megmutassak a vilagnak, hogy elnek. Viszont mi nem kapunk semmi ilyen filmet egy hetkoznapi emberrol akivel minden rendben van.

2022. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát most, hogy depis vagyok, szinte képtelen vagyok rá visszaemlékezni.


Viszont egy rövid ideje kicsit jobban vagyok, úh. vannak olyan tíz percek, negyed órák, amikor egész jól elvagyok (pl. evésnél, filmnézésnél, házimunkánál).

2022. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Második válaszolónak van igaza.


"Lelkes, nyüzsgő, sosincs elég ideje, és mindig vannak tervei."


Így kell élni a tökéletes boldogsághoz. =)

2022. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!