Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dohányzás abbahagyása után...

Dohányzás abbahagyása után cselekvéskényszer? Ez mennyire egészséges annak ,akinek alapból van ilyen betegsége (valószínűleg)?

Figyelt kérdés

Cigi azért volt jó, mert addig se csináltam semmit, amúgy meg nem tudok nyugton lenni. 16 szálat szívtam el naponta. Most ,hogy nem szívom, sokkal több dolgot csinálok. Aludni is később megyek. Kialvatlan vagyok, de folyton cselekszek. Nem lesz ettől bajom ?

Esti kutyasétakor, amikor már ígyis 20 percet késtem vele és 10 óra is elmúlt, nekiáltam autót körbeásni a hóból, mert itt nagyon esik Ausztriában.

Túlpörgés nem okozhat bajt ? Irassak nyugtatót? Nem szívesen szedem be , vitamint szedek alapból és kudzut is a cigi miatt.


2022. jan. 31. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor szoktál le a cigarettáról?
2022. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 1 hete
2022. febr. 3. 07:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Elsősorban gratulálok! Másodsorban az elvonási tüneteket éled át, és pár hétig kellemetlen lesz még, de kitartással menni fog!


Ezek mellett próbálj meditálni, kikapcsolni az agyad. A kialvatlanság pár hétig maximum teljesítményromlást okoz a munkahelyeden, de hosszú távon semmi bajod nem lesz.


Ha szeretnél, irathatsz fel altatót, azzal könnyítesz magadon!:)

2022. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!