Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Floxet 20mg (1x1) hizlal?

Floxet 20mg (1x1) hizlal?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom hogy a hangulatjavítók hízlalnak. Én most fogytam le, ha hizlal fix kidobom a kukába.

2022. febr. 28. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es vagyok és ezt a kérdezőnek szánom:


No para, nem hízlal szedtem én is fluoxet, semmi változás nem történt súlyban. Talán 1-2 kg minusz. Nekem sajnos nem hatott ez a fajta gyógyszer(személyiségzavarra nincs gyógyszer😝) de egy próbát mindenképp adj neki.


Ja és biztos jönnek nagyon durva/ijesztő kommentek, hogy mennyit híztak, kamu az egész xd. Tudom, mert én is írtam ki annó hasonló kérdést és kibőgtem a szemeimet rajtuk, annyira megijesztettek. De megnyugtatott a doki, nem híztam, nem fogytam miután elkezdtem szedni.


(Bár nekem nem, de sok olyan embert ismerek, akiknek segített ez a gyógyszer, szóval kérlek adj a gyógyszernek/ magadnak egy esélyt egy boldogabb életre)

2022. márc. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 1 hete szedem eddig nincs változás testsúlyt illetően.
2022. márc. 18. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!