Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt rajtam kívül depresszi...

Van itt rajtam kívül depressziós fiatal?

Figyelt kérdés

Ha igen, hány évesek vagytok, mióta tart, és mi miatt alakult ki?

Kiváncsi vagyok.

19/F



2022. márc. 1. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
22, nem tudom. Terápián gondolkozok. Egyedül már nem megy. Családom miatt. Kb. 16 évesen kezdődött...
2022. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok. A kezdetét nem tudom, de erős szorongásos zavarral párosul, a terapeuta szerint a családi környezet és a gyerekkori traumák miatt alakult ki. Heti egyszer járok pszichoterápiára.
2022. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
25 éves férfi vagyok, három éve küzdök depresszióval. Voltak jobb időszakok, amikor felcsillant a reménye, hogy kilábalhatok, de egészében véve lassan csúszom lefelé egyre mélyebbre. A pontos kiváltóok már elhomályosult az emlékezetemben. Nincs múltam, se jövőm. Olyan vagyok, mint egy hajó a ködben. Fogalmam sincs, honnan hová, miért és még meddig.
2022. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék a klubhoz! Depressziós vagyok én is már a járvány kezdete óta, és vélhetően amiatt!

16/F

2022. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2022. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!