Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vegre ravettem magam a pszichi...

Vegre ravettem magam a pszichiaterre. Mire szamitsak, ha nem maganhoz megyek?

Figyelt kérdés

Kb 1 honap az idopont, addig mennem kell hazidokihoz a heten, o ad szorongasgatlat.

De eleg sok rosszat olvastam az sztk-s pszichiaterekrol, hogy kb 10 percet fog foglalkozni velem es tobb ismerosomet is felrekezeltek, kb akarhany pszichiaternel voltak annyi diagnozist kaptak. Ezekbol mennyi az igaz? Mit kell mondani pontosan a pszichiaternek az elso talalkozasnal? Kicsit izgulok. Van olyan, hogy kerem, hogy kuldjon el tb-s pszichologushoz de nemet mond? Sajnos nincs penzem maganra.



2022. márc. 2. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztk-s pszichiáterekről sajnos semmit sem tudok, csak klinikán voltam. Azt nem kell tudnod, mit kell mondanod, ki fog ő kérdezni. Ha van olyan diagnózisod, amihez jár a tb-s pszichológus, szerintem nem mondhat nemet. Oda nem tud háziorvos is beutalni?
2022. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg nincs diagnozisom, mert soha nem voltam sehol meg ezzel a problemammal. Elvileg a tb-s pszichologushoz a pszichiater tudna beutalni, de nem tudom, hogy gyakorlatban tenyleg be szoktak-e az embert. Meg ami kicsit aggaszt, hogy kb a varosomra se tb alapu se magan pszichologust nem dob ki a kereso.

Viszont a telefonban meglepoen kedvesek voltak, kerdeztem, hogy hogyan fog ez zajlani es azt mondtak, hogy mindent ki fog kerdezni, csaladom, gyermekkorom, szoval remelhetoleg nem csak 10 perc lesz a dolog.

2022. márc. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!