Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó magán pszichiáter Borsodban?

Jó magán pszichiáter Borsodban?

Figyelt kérdés

A pénz nem érdekel, jó legyen az a lényeg. Az sem érdekel hova kell menni. Én mondjuk Miskolc mellett élek, de autóval elmegyek bárhova ami úgymond a "közelben" van, főképp megyén belül gondolkodtam, de akár Eger is szóba jöhet, tudom, hogy az már Heves megye, de még az megközelíthető számomra.

Rokonom menne. Erős depressziója van, már volt öngyilkossàgi kísérlete is nemrég, a háziorvos tud róla. Nem volt még pszichiáternél soha. Rokonomat én vinném autóval.

Kerlek csak olyan szakorvost írjatok akivel kapcsolatban tényleg vagy nektek, vagy közeli hozzátartozótoknak van tapasztalata! Én kifizetek bármennyit, csak jó szakemberhez szeretném vinni őt.


2022. márc. 2. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia nem lenne jobb számára? Azt lehet például online is. Nekem működik például.
2022. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!