Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongós időszak meddig tarthat?

Szorongós időszak meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Aktív szorongásra gondolok, ami szinte a nap 24 órájában jelen van. Amikor az ember nem alszik, vagy alig és azt is nagyon felületesen, állandóan jár az agya és a halálra gondol. Napi hasmenés, hányinger, hányás, étvágytalanság, dekoncentráció, szóval a szokásos dolgok, csak jobb időszakok nélkül. Nekem ez már 2 hete folyamatosan tart, és nem múlik egy percre sem. Tarthat egy ilyen időszak szünet nélkül hetekig, hónapokig?

2022. márc. 2. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelik, akkor nem fog elmúlni.
2022. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon ijesztő gondolat, egy terápia hónapokig, akár évekig is eltarthat, addig nem tudok így élni. :( Átmeneti javulás se várható?
2022. márc. 2. 20:06
 3/5 anonim válasza:
Mikor kezdődött és mi váltotta ki?
2022. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy betegség váltotta ki néhány hónapja, amit ez a balhés, háborús helyzet csak fokozott. Úgy érzem az életem minden területén csak a bizonytalanság van, néha erős halálfélelmem van, máskor meg akarok halni, és szabadulni ebből az egészből, de nem tehetem ezt a párommal és a családommal.
2022. márc. 2. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fordulsz szakemberhez csak rosszabb lesz. Tapasztalom.
2022. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!