Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyek motivált?

Hogy legyek motivált?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amit tudni kell rólam, hogy 25 évesn 178 cm hez kb. 102-103 kilogram párosul. Régebben edzettem és most úgy fél éve újra elkezdtem de rettentően motiválatlan vagyok. Van rendes edzéstervem és étrendem is. Még annak ellenére is, hogy rengeteget dolgozom minden adott lenne, hogy változtassak az életemen viszont lusta és motiválatlan vagyok. Ezzel csak az a baj, hogy a családban örökletes a szívbetegség papám is azzal küzdött és most anyám is ugyanabban a cipőben jár én is voltam kivizsgáláson és a koleszterin szintem az egekben van. Az orvos is azt tanácsolta, hogy változtassak mindenképp ha 30 éves koromra nem akarok műtéteket stb. Ennek elegendő indok nak kellene lenni, hogy változtassak viszont így is inkább a kényelmet választom. Mivel tudnám megtörni ezt az átkot? És újra maximális erőbedobással edzeni? Illetve tartani az étkezést?


2022. márc. 3. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt nincs átok.az kamu.lusta vagy,nm használod a tested.ezert vagy depis .mert szó szerint elnyomod a belső szükségleteidet. Filmezés netezés közben takaríts,táncolj. Mint gyerekkoromban,nm az számít,hogy egyszerre mennyit mizogsz,hanem egész nap mozgásban legyél.3ruhameret lement, izmos vagyok.mint állat lol.bicajt viszek kaját,és ingyen!!! Mozgok a saját gyönyörű városomba! Múzeumba elviszem magam,sok ingyenes program van.ujra emberek közé megyek pedig nm antiszoc vok hanem kiskoromtol kezdve sok trauma ért.es mindig a mozgás,tánc,színezés bármi hobbi amit kiskoromban műveltel meghozza a motivációt.en netet leredukaltam,social detox helyett élőben beszélgetek a hódmezővásárhelyi piacon.mert én büszke vagyok rá hogy innen származok.oedig agora fobiam van de a kutyusommal jól érzem magam,plusz sétáltunk 2orat.meg délelőtt 1,5bicaj.lehet közben megállni nyújtani,sétálva enni inni.a lényeg hogy sok folyadék kaja,kalória deficitben leszel nyugi.mint egy osasszony megyek fel S alà.de 3ruhameret,az curvy K vaaa Joó.hajra.indulj el mindennap kajaert.es csak reggelit vegyél.minden étkezést sétálva vagy bicajon max vegyél,garantálom a sikert.moduljatok ki a barlangból.lol.kis majmok vagyunk akik gépek előtt potyognek mint én.lol.proba cseresznye:)
2022. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!