Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegséggel hogy...

Mentális betegséggel hogy boldogulsz a munka világában?

Figyelt kérdés
Nekem sziciális fóbiám van, sokat küzdöttem depresszióval, generalizált szorongással, alacsony önértékeléssel. Érdekelne hogy ilyen, vagy hasonló emberek hogyan boldogulnak a munka világában, karrierben?

2022. márc. 4. 15:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nehezen tudok koncentrálni. Évekig nem dolgoztam, de abban az állapotban nem szabad benne maradni.
2022. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedem a gyógyszert akkor jobban viselnek el a kollégák. Ha nem szedem akkor én érzem magam jobban. Ördögi kör.
2022. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlennek tűnik amit csinálok, nem is tudom hogy minek csinálok bármit is.
2022. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy. Felnőtt férfi létemre képtelek vagyok dolgozni, és önállóan megélni. Szüleimmel élek, és ők tartanak el. Volt már hogy kidobtak, akkor hajléktalanként éltem rövid ideig egy erdőben. A szociális fóbiám végett akkor is kerültem az embereket. A vége az lett hogy kórházba kerültem, mert majdnem meghaltam. De valami köcsög rámhívta a mentőt, és megmentettek. Utána szüleim haza engedtek. Most ők tartanak el. Én már változni nem tudok, így ha kidobnak megint akkor készen állok a csövezésre, és úgy kb a halálra is. Én vagyok aki soha nem kér segítséget senkitől. Inkább ha kell kimegyek a természetbe, mert ott nincs ki elítéljen. Teljes mértékben feladtam már önmagam, és minden nap készen állok a halálra.
2022. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Kedves 4-es válaszoló, ne légy ennyire elkeseredve! Szerintem azért próbálj meg segítséget kérni. Vannak, akik nem fognak elítélni. Mindenki megérdemli az esélyt a normális, boldog életre. Értelmesnek tűnsz, biztos vagyok benne, hogy értékes ember vagy, kár lenne ha hagynád, hogy a szociális fóbia a halálba kergessen.


Én sem boldogulok. 33 éves létemre még nem volt munkahelyem és párkapcsolatom sem, de már elkezdtem változtatni rajta. Én is szocfóbos vagyok és úgy érzem, depressziós is, meg szorongó.

2022. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Menjetek pszichológushoz, és akarjatok változni. Álljatok úgy hozzá, hogy tudtok változni.
2022. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Köszi küldöd a pénzt rá?
2022. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Van állami pszichológus is. Illetve az első lépést fogcsikorgatva meg kell tenni, és elmenni dolgozni, hogy legyen pénz pszichológusra. Ez motivációt adhat a munka túléléséhez. És a pszichológusnak köszönhetően lassan jobban érezheted magad a bőrödben, tudsz célokat kitűzni, és megvalósítani azokat. Illetve el tudsz kezdeni egy olyan életet élni, amiben boldogabb vagy.
2022. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Aha, vártam már ezt a gyenge kibújós érvet. Sosem jártál még ingyenes pszichonál, jól gondolom ugye? Vagy legalábbis nagyon buborékban élsz, ha az utóbbi években az állami egészségügy teljes lerohasztásából semmit nem érzékeltél. Én anno fogcsikorgatva elmentem pszichológushoz meg aztán pszichiáterhez is, hogy mindkettő cserbenhagyjon. Bár oké, ez tényleg az én hibám volt, mert gyerekként még nem dolgoztam, hogy legyen pénzem magánra, meg a családom is előbb jól lakni akart meg tetőt a fejünk fölé. Álomvilágban élsz.
2022. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Így:


Szociális fóbia: home office


Depresszió: sok sok munka

2022. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!