Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erzem rosszul magam?

Miert erzem rosszul magam?

Figyelt kérdés

Mar tobb eve (min7) kezdodtek velem az elso bajok. Jelenleg 18 eves lány vagyok. Mindig is ereztem hogy fura vagyok nem jo erzeseim vannak. Sokszor voltam melyponton is es voltak idoszakaim is akar honapok hogy rosszul ereztem magam. Ez abban nyilvanul meg hogy eros szorongasaim vannak akár alvaszavar vagy uresnek erzem magam. Bantottam is mar magam (nem pengevel hanem inkabb csipkedessel/ karmolassal hogy enyhitsem a belso feszultsegem meg hogy ne latszodjon annyira) Probalom a kulvilag fele nem mutatni ezt de szerintem betudjak annyival hogy “o ilyen” es nem gondolnak komolyabb dologra. Nem tudom mi lehet a baj velem buntudatom is van amiert rosszul erzem magam…

Csaladi gondjaim vannak amik kotve hiszem hogy megoldodnanak es egyebkent mar beletorodtem annyit mondogatok magamnak hogy lehetne rosszabb is.


2022. márc. 5. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Válaszoltál a saját kérdésedre: családi gondjaid vannak, pláne ha szerinted megoldhatatlanok, vannak bizony olyanok. Terápiára kéne menned, mert ha bántod magadat, az nem egészséges, értelemszerűen.

Az jó, hogy azzal tartod magad, hogy mindig lehet rosszabb, ez nekem is mantrám, de nem mindig elég. Nekem nagyon segített terápia, neked is segíthet és érdemes segítséget kérned. Ne bántsd magad sem testileg, sem lelkileg, és ne szégyelld magad azért, mert nem érzed jól magad. A családi helyzeted értelemszerűen hat rád, még jó, ez a pszichológia alapja, fura is lenne, ha nem érdekelne, h mi van otthon. Keress egy pszichológust, akár a háziorvosodon keresztül, mondd el neki ugyanezeket és beutal.

2022. ápr. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!