Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy alakul hogy csak pár...

Ha úgy alakul hogy csak pár órát tudok éjszaka aludni(pl 2,3,4) mert reggel kelnem kell. Akkor jobb keveset aludni mint nem aludni?

Figyelt kérdés
Én van hogy ilyenkor már nem alszok. Jól teszem?

2022. márc. 6. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. fölöslegesen kimeríted magad.
2022. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha az a kis alvás is többet ér mint egy nagy. Még ha keveset is de aludj
2022. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még a kevés alvás is jobb, mint a semmi. Eléggé ártasz a szervezetednek ezzel. Lehet, hogy most még nem érzed, de a jövőben fogod.
2022. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindenféleképpen aludj valamennyit, ez egyértelmű. Korábban kéne menned aludni, az miért nem opció?
2022. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. A kevés alvás is jobb a semmilyen alvásnál.

Tudom, hogy sok ember azt gondolja, hogy milyen vagány dolog nem aludni napokig, de nem egészséges. Csak szólok, hogy a keveset alvó embereknél nagyon sok betegség alakul ki (pl. diabetes, szívinfarktus, stb.), és a korán (50-55 év körül) kialakuló Alzheimer betegség esélye 60-70 %-kal megnő.

2022. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ezekről nen tudtam, köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 7. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!