Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rivotril oldhatja a gátlásokat?

A Rivotril oldhatja a gátlásokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.elvileg a szorongást,stresszt enyhíti,de nem hinném,hogy a gátlásokat oldaná.
2010. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Altató, nyugtatószer! Ha szerinted a bekómálás gátlásoldó, akkor igen!:P

Miért kérded?:/

2010. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert én miután bevettem, teljesen eltűntek a gátlásaim. Ilyenek például, hogy elkezdtem táncolni, én, aki egyébként rá nem vehető lennék. Nem kábultam be, csak egy darabig furcsa érzés volt a fejemben, mintha húzott volna a szemem.
2010. szept. 12. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmmm....gondolom emberfüggő.:) Nem írta ezt az orvosi könyv:D
2010. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
48%

Én nemtudom hogy mit csinál de bekéne tiltani!

Egyszer megettem egyet és nekiálltam sétálni mint egy hülye este 10 kor vagy 15 kilométert és másnap a rendőrségen ébredtem mert elloptam egy motrot! :D:D:D

Az élet nem tennék ilyet! de ez! na ez nemtom mi volt:D

2010. szept. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zuzuki ***** válasza:

Motor lopás.:D :D :D Ne haragudj,hogy ilyet kérdezek,de véletlenül nem egy levéllel vettél be belőle?:) Elképesztő..

Jót nevettem.:)

Egyébként,hogy a kérdésre is válaszoljak.. Mindenkinél máshogy fejti ki hatását.Nálam például azt eredményezte,hogy képtelen voltam bármire is koncentrálni.Ez volt az egyik mellékhatása.A másik,hogy olyan voltam néhány óráig,mintha egy zombis filmből léptem volna ki,annyira leszedált.A cigimet nem tudtam úgy elnyomni,hogy ne "billegtem" volna úgy,mint viharos tengeren egy szkúner.Baromi rossz érzés volt.Két napig szedtem,aztán azt mondtam,hogy ebből elég.Ráadásul viszonylag hamar függőséget okoz(állítólag),úgyhogy ez volt a másik ok,ami miatt hanyagoltam a cuccot.

2010. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a gátlás pontos definíciója, de szerintem ha valami oldja a szorongást, akkor az a gátlást is oldja. Elvégre a szorongás egyfajta félelem valamitől és a gátlás is szerintem "csak" félelem, mondjuk mások megítélésétől, büntetéstől.


Nekem a rekord adag rivotril ami bennem volt, az 0,375 mg, tök jó kedvem lett tőle, kicsit zombis, kicsit talán belassultam, de laza lettem az biztos. A baj a cuccal hogy tolerancia alakul idővel ki, így ha nem orvosi javaslatra használod, akkor csak tényleg alkalmanként próbáld. Pl hétvégenként csajozáshoz jól jöhet :)

2010. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!