Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vett már részt valaki hipnoter...

Vett már részt valaki hipnoterápián?

Figyelt kérdés
Mit kezeltetek? Megoldódott-e? Mit tapasztalt?
2022. márc. 10. 21:45
 1/2 anonim válasza:
53%
Én már átestem egy ilyenen, de időközben abba hagytam mert az első olyan élményem után szembesültem azzal hogy mivel is jár ez valójában. És hogy nem véletlenül felejtjük el ezeket, mert ami akkor történt az már nem számít. Plusz képes vagy felismerni a jelenlegi életedből is személyeket akikkel már akkor is kapcsolatban voltál. De én nem akartam bármelyik hozzámtartozóról valami olyat megtudni esetleg ha valami negatív dolgot tett ellenem, mert tudtam hogy soha nem tudnám elfelejteni illetve biztos haragudnék rá a jelenlegi életemben is ha valami olyan lenne. Persze nekem is mondta a hionoterapeuta hogy az elme csak olyan dolgokat mutat meg amiről tudja hogy képes vagy feldolgozni, ennek ellenére én úgy éreztem hogy nekem erre nincsen szükségem. Szóval jobbnak láttam ha többször nem megyek így nem oldódott meg a probléma. Ezek után hallottam, hogy más milyen spirituális módszerrel valaki elhagyott hasonló problémát így megpróbáltam azt.
2022. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a KIP-nek nevezett módszerhezhez volt szerencsém. [link]

Fújj, de utáltam és rettegtem tőle. :( Sok évvel ezelőtt csinálta az első terapeutám. Semmire nem jutottunk, annyira féltem ettől.


Nagy bánatomra 2 évvel ezelőtt a pszichiátrián is ezt a módszert ajánlották.

2022. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!