Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril gyógyszerallergia?...

Rivotril gyógyszerallergia? Részletek lent

Figyelt kérdés

Pánikbetegségre szedtem Duciltia antidepresszánst és Rivotrilt. 2 hónapja mindkettőt abbahagytam, mert egyszer csak a Duciltia beszedése után elkezdett égni a nyelvem és a szám. Tegnap éjszaka a semmmiből rámtört egy roham, alig kaptam levegőt, az ügyeletes orvos adott egy nyugtató injekciót, ami nagy nehezen hatott.


Viszont ma is egész nap gombócérzés van a torkombam és néha még rámtör a rosszullét, mégha nem is olyan hevesen.


Szerintetek bevehetek Rivotrilt? Rettegek, hogy arra is allergiás lettem és attól fulladok meg itthon. Zolep altatóm van még itthon, azt még soha nem szedtem. Ti bevennétek a helyemben valamelyiket?


Köszönöm szépen a normális válaszokat! 32/L



2022. márc. 13. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem allergia hanem pánikroham.

Egyébként meg vegyél egy vibrátort...

2022. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy a Rivotrilra is allergiás lennél. A ZolEp nem igazán helyettesíti, de ha nagyon nem tudsz elaludni, arra jó, csak ne szokj rá.
2022. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!