Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki depressziós mert...

Ha valaki depressziós mert magányos de magányos mert depressziós, mit tegyen?

Figyelt kérdés
Én nem tudnék ismerkedni, barátkozni amíg depressziós vagyok, viszont depressziós vagyok mert nagyon magányos vagyok. Olyan egyedül érzem magam, hogy el sem tudom mondani. Sosem szoktam sírni mert elfojtom az érzéseimet, nem tudok sírni de ma kitőrt belőlem egy pár másodperces sírás és leállítottam magam mert nem sírhatok. Viszont már annyira rosszul vagyok hogy gondoltam végleg véget vetek a szenvedésemnek.

2022. márc. 21. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem sírhatsz? Utána könnyebb. Az elfojtással viszont csak magadnak ártasz.

Egyébként ha nem tudsz vele egyedül megbirkózni (amivel nincs semmi baj) akkor kérj segítséget szakembertől.

Én egyszercsak összeszedtem magam és elkezdtem depressziósan ismerkedni. Én is pontosan tisztában voltam vele hogy nálam a magány okozza. Nekem egy társ hiányzott. Ahogy lett párom, egyre jobban lettem, mert ez az ami hiányzott az életemből.

Ha nem tudsz depressziósan ismerkedni, akkor ezt előbb ki kell kezelni.

2022. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne folytsd el az érzelmeidet. A rossz dolgokat is meg kell élni. Ém sokszor úgy érzem magam magányosnak hogy van párom, mert a magány sokszor nem attól függ ki van meletted ki nincs. Sokszor a megértésről szól, mert ha nincs olyan ember aki megért, az egy nagyon nehéz téma. Nem muszáj egyedül megbírkoznod mindennel. Ismerkedj, barátkozz. Kezdj el egy új sportot az magabiztosságot fog adni. Kezd el rajzolni. A lényeg hogy le tudd vezetni valahol/valamiben ezt a rossz érzést
2022. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!