Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós és nagyon magányos...

Depressziós és nagyon magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kicsúsznak a dolgok a kezeim alól, senkit sem érdeklek, kilátástalan jövő, stb...

2021. máj. 23. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Általános emberi érzés. Majd jobb lesz!
2021. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Ismerkedj, keress valakit akinek számítasz. Én ezt tettem, azóta nagymértékben enyhültek a tünetek.

Akik meg addig szrtak a fejemre, azok most kapálóznak utánam, mert nem gondolták hogy ha hanyagolnak, azzal elveszíthetnek, ezért ők lepődtek meg a legjobban amikor megtörtént.

Van egy társam, és senki másra nem pazarolok több energiát, akik korábban lehúztak lelkileg.

Ha találsz valakit, ketten lesztek a világ ellen, és a támogatásával minden sokkal elviselhetőbb lesz, megerősít.

2021. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Mert hogy olyan rohadt könnyű társat találni kedves második. Nőként talán az, férfiként egészen más a helyzet.
2021. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

3, aki nem a saját nyomorán kesereg, hanem próbálkozik, mert komolyan gondolja, az talál. Én sem hittem, mert olyan negatív voltam mint te, azt mondtam hogy úgyse kellenék senkinek. Aztán meguntam a saját nyavalygásom és rengeteget tettem az ügy érdekében. Egy szóval sem mondtam hogy könnyű. Nehéz volt, szenvedtem, vért izzadtam, jó sokszor pofára estem. De visszagondolva megérte.

Mellesleg sem az én nememet nem tudod, sem a kérdezőét.

2021. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Jajj négyes olyan kib.szott könnyű kívülről osztani az észt. 31 éves, vagyok, intelligens, művelt, járok sportolni, orvosként dolgozom, még pénzem is van... a hajamra kenhetem. A mai világan az számít, hogy férfiként Berki Krisztián módra el tudd adni, hogy te vagy az istencsászár, bocs erre a szintre meg lesüllyedni nem vagyok hajlandó. Nekem társ kellene, aki szeret és akit szerethetek, de a mai nők csak önmagukat szeretik senki mást!
2021. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nyavalyogj és szidd a nőket, attól aztán jobb lesz.
2021. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Mert a semmitérő tanácsoktól szintén jobb lesz... :-D Lósz.rt.
2021. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem is neked adtam tanácsot, hanem a kérdezőnek. A hozzád hasonló emberek menthetetlenek. Neked max annyit tudok tanácsolni hogy vegyél fleshlightot.
2021. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Igazi bunkó vagy. Az ilyen persze, hogy könnyen talál társat.
2021. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Csak azzal vagyok az, aki velem is az. Mint minden normális ember. Tudod, a világ azt sugározza vissza rád amit te adsz. Nem úgy működik ám hogy másokat leszólsz, beléjük kötsz amiért valaki másnak le merték írni a személyes tapasztalataikat segítő szándékkal, ők meg ennek ellenére rendesek lesznek veled. Mindenkivel olyan stílusban beszélek, ahogy ő velem.
2021. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!