Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegként normális...

Mentális betegként normális hogy nem bírom hogy egyre jobb az ido, süt a nap es meleg van?

Figyelt kérdés

Ha egyre hidegebb lesz, azzal sosincs bajom, de a meleg es a napsütés engem teljesen kikeszit.

A normális emberek ilyenkor lesznek jól, en viszont egyre rosszabbul. Most is omlik rólam a víz, pedig ki van nyitva az ablak, le van húzva a redőny, de meg a beszurodo fénytol is rosszul vagyok… meg a madaraktol is…

Vegyek be több xanaxot vagy mi a megoldás?

A nyártól mar előre hányingerem van, ventillatorral is haldoklom közben.


2022. márc. 22. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez.

Mások örülnek a jó időnek, napsütésnek, melegnek, én meg azoktól leszek depressziós. Egyébként én is szeretném a jó időt, de sajnos egyáltalán nem bírom a meleget, 15 fok felett már haldoklom, gyűlölöm, amikor fényárban úszik a lakás és nem látok semmit, muszáj sötétítenem. Házfestés miatt majdnem két hónapon keresztül nem voltak fent a redőnyök, azt hittem eret vágok. Egész nyáron pár centire az arcomtól megy a ventillátor, éjjelente meg tudnék halni a melegtől, nyári reggeleken olyan vagyok, mint a mosott szar, mert képtelen vagyok 40 fokban aludni.

Szoc. fóbiásként amiatt sem vagyok elragadtatva, hogy jó időben sokkal több ember van mindenhol.

2022. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor szólj ha Találsz valami megoldást, mert leírtad pont Ugyanazt, ami velem is megtörténik. Konkrétan szó szerint. Annyi különbséggel hogy én 2 percet nem bírnék ki a fényes lakásban. Nem tudom mit csináljak komolyan….
2022. márc. 22. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez nálam is. Nem bírom a fényt. Utcára csak napszemüvegben megyek minden milyen hónap van. A nyarat utálom, mert nem bírom a meleget, napsütést, erős fényeket. A kedvem télen sokkal jobb. Ha jön a nyár az nyomasztó.
2022. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor meg jobban megszívtuk, úgy néz ki
2022. márc. 22. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez a helyzet.
2022. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Közben eszembe jutott hogy a mobilomon szinte nincs fény csak a legminimálisabb. A laptopon be van kapcsolva az éjszakai fény stb.
2022. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En meg azt sem bírom ami van a mobilomon, pedig jelenleg csak azt nyomkodom egesz nap
2022. márc. 22. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is le van véve a fényerő a telefonomon. 😃
2022. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Én is így vagyok vele, sőt, olvastam is, hogy a pszichés betegek nyáron rosszabbul vannak, egyébként nem tudni, miért. Amikor depis vagyok, akkor zavar, hogy úgy betör az élet az életembe. Fények, hangok, szagok, emberek, állatok, víz, forróság, csillogás... A szorongásom is sokkal rosszabb szokott lenni. Viszont ezt a telet annyira megszenvedtem a sok fázással, hogy egyelőre várom, hogy meleg legyen. De a mai nap katasztrófa volt, fejfájás, szorongás, lézengés, fetrengés.
2022. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En mar ott tartok hogy valahogy megoldom hogy esős helyre költözhessek, attól mindig jobban vagyok. Vagy legalábbis északra
2022. márc. 22. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!