Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegként normális...

Mentális betegként normális hogy nem bírom hogy egyre jobb az ido, süt a nap es meleg van?

Figyelt kérdés

Ha egyre hidegebb lesz, azzal sosincs bajom, de a meleg es a napsütés engem teljesen kikeszit.

A normális emberek ilyenkor lesznek jól, en viszont egyre rosszabbul. Most is omlik rólam a víz, pedig ki van nyitva az ablak, le van húzva a redőny, de meg a beszurodo fénytol is rosszul vagyok… meg a madaraktol is…

Vegyek be több xanaxot vagy mi a megoldás?

A nyártól mar előre hányingerem van, ventillatorral is haldoklom közben.


2022. márc. 22. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez van (bipoláris vagyok). Ki nem állhatom a nyarat, amint "jó idő" lesz, szinte azonnal rám jön a szorongás (akkor is, ha nem kell kimennem emberek közé) és elmegy az életkedvem is. A napsütéstől, a forrósától, meg attól, hogy sok ember van az utcán és zajonganak, kimerültnek, életuntnak érzem magam. Valahogy túl sok az inger, amit fel kell dolgoznom. Nekem télen-nyáron 0-24-ben le van húzva a redőny, és be van húzva a sötétítőfüggöny.

Azt hiszem, az egyetlen megoldás a hideg helyre költözés. Én már elkezdtem norvégul is tanulni, nem nehéz nyelv, tudom ajánlani. Ha az nem jön össze, akkor megyek Skóciába. Az itteni nyarakat nem lehet tolerálni.

2022. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
3as és a 6os voltam. Én is bipoláris vagyok. Amikor a rádióban bemondják, hogy szaharai hőség jön, na akkor kész vagyok. Meg attól is hogy este 9ig világos van.
2022. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!