Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordult már veletek?

Előfordult már veletek?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre jobban tapasztalom azt, hogy a valóság kezd torz lenni, egyre jobban megy el a kedvem, depressziós tünetek, stb. Nulla vagyok, fáradt. Öngyilkos hajlamok.


Előfordult veletek már ilyesmi? Mi segített nektek?



2022. márc. 22. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
hasznaltal valami cucot??
2022. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
fiu lany vagy?
2022. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen előfordult, majd pszichológus segítségét kértem és jobb lett.
2022. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Minden felnőtt járt már így.
2022. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, de nem tudok neked rá sajnos megoldást mondani.
2022. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen éreztem így, hogy akár mit csinálok, akkor sem lesz jobb. Ez hazugság, hogy minden rajtunk múlik, látom, hogy az élet abszolut nem igazságos, nem egyenlő. Nem is ragozom...
2022. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is rengetegen keresztülmennek ezen. Talán a pszichológus valóban segíthet, hiszen ő erre is van szakosodva, hogy ezen gondolatok kezelésében segítsen. Talán egy próbát megér (:
2022. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Volt persze, de minden ember máshogyan vezeti le ezt. Nekemeldaul a kék vonal segített, a chatszobába mentem, igaz elég sokat kell várni ,de kisírtam magam nekik párszor és utána jobban éreztem magam.
2022. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!