Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

16 / L

Először is nagyon zárkózott voltam talán még most is az vagyok. Viszont nagyon dolgozok azon, hogy nyitottabb legyek. 10.- es vagyok. 9.-ben senkihez sem mertem odamenni, barátkozni így, egyedül maradtam.

Most sincsenek barátim, mert a régi barátnőim találtak maguknak újakat. És nem sajnáltatni akarom magam. Pontosan tudom, hogy az én hibám, hogy én rontottam el. És higgyétek már megbarátkoztam a gondolattal. És nem is ez a baj.

Hanem.

Miért van az, hogy önmagammal nemtudom elengedni magam? Annyira szeretném, hogy egyedül üldögélve egy padon olvassak és csak boldog legyek. Egyedül. Szeretnék egyedül is boldogulni, hogy ne érezzem mindig azt,hogy egyedül semmire sem vagyok képes. Egyedül kirándulni, enni, vásárolni, moziba menni. Hogy önmagammal boldog legyek.

Szerintetek mit csináljak ennek érdekében?

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. márc. 24. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedül menj egy parkba, ülj le a padra, olvass. Hisz semmi másra nem vágysz ezek szerint, csak az egyedüllétre. Aztán csak ne hogy befeléfordulj.
2022. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne akard ezt magadra erőltetni mert nem erre vágysz, hanem társaságra. Keresd meg a régi barátaidat, írd meg nekik, hogy hiányoznak és szívesen találkoznál velük. Az osztálytársaidhoz is nyugodtan menj oda még akár most is. Nem baj, ha nem rögtön mentél oda hozzájuk, a barátság nincsen időhöz kötve. Nekem is volt olyan osztálytársam, akivel az első két évben alig beszéltünk, aztán harmadikban egy feladat kapcsán egymás mellé keveredtünk, elkezdtünk beszélgetni és olyan jó barátság lett belőle, hogy azóta is megmaradt, pedig már rég túl vagyunk a gimin. Szóval fel a fejjel, nem rontottál el semmit, menj és beszélgess, hívd el őket kirándulni, moziba, stb. Ha ez helyrejön és lesz társaságod akkor fogsz tudni egyedül is csinálni ilyeneket örömmel mert akkor nem azt fogod megélni,hogy neked ezeket egyedül KELL csinálni.
2022. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!