Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez alkoholizmus? Napközben...

Ez alkoholizmus? Napközben nem iszom, de sokszor gondolk rá, hogy este sörözni fogok. És meg is iszok 3-4 sört.

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 05:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a minden napi ivás a mennyiségtől függetlenül az.
2022. márc. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Egészségedre! Igazad is van, ami a világban megy, már józanul nem lehet elviselni. Majd akkor leszel alkoholista, ha minden pénzed szeszre költöd, kaja helyett is italt veszel, és minden nap lerészegedsz. Jó úton haladsz felé, de ez még elég gyenge muzsika :-D
2022. márc. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az, naponta történik, valamint már vágysz rá napközben is, gondolsz rá...
2022. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
2022. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkoholizmus. Igazából még azt mondom "elmegy" ha napközben nem iszol, de este megiszol 1 üveg sört. Azt is alkoholizmusnak hívják, de relevánsan nem teszed tönkre az egészséged napi 1 üveg sörtől. Na de 3-4 üveg (1,5-2 liter) azért nem normális mennyiség napi szinten.


Cigizni sem egészséges sehogyan sem. De most ha napi 5 szálat elszívsz mert annyira nem bírod ki, akkor még istenes kategória. De napi másfél dobozzal ne szívjál.

2022. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, egész nap kibírtam de sokat eszembe jutott és alig vártam hogy este ihassak.

Bizony én is alkesz voltam , de sikerült végleg letennem.

2022. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, ez az.
2022. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy, rehabon kellene.
2022. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!