Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyem túl magam valakin...

Hogy tegyem túl magam valakin aki aktívan az életem része és bele vagyok esve 2018 óta?

Figyelt kérdés

Sztori röviden:

2018 elején megismertem, vége fele teljesen belezúgtam. 10/10es a srác. Jóképű, okos, karizmatikus, jó a humora, álompasi.

Úgy 19 közepe fele majdnem sikerült “meghódítanom”. Addig nem akart párt, megvolt egyedül, de szerelmet vallott augusztus eleje fele.

Életem egyik legboldogabb napja volt.

De augusztus 20án elmentem egy ilyen “furry talira” mert még nem voltam soha.

Buli jó volt de rosszabbul nem is végződhetett volna.

Egy közutált ember (aki azóta szinte megszűnt létezni online, annyira kiutálta a közösség) vett nekem egy koktélt, és miután megittam, képszakadás.

Nála arra ébredtem, hogy épp “átöltöztet”.

Amikor látta hogy már kezd tisztulni a fejem, nem erőskösött.

De…

Mindenkinek azt terjesztette hogy lefeküdtünk, meg az ő hasonlóan mocskos haverjai is mind hasonló dolgpkat terjesztettek rólam (olyan 15-20 ember). És kire írt rá az első emberek közt?

Az álom palimra. Aki megutált és vagy fél évig nem beszélt velem.

Persze megértem amikor 15-20 ember mondja a magukét akkor nekem nehéz hinni hogy nem volt semmi, meg ezt akkoriban nem annyira reagáltam le jól…


Mostanában több mint beszélőviszonyban vagyunk, mert a baráti körünk nagyon nagy %ban közös.

Nem rég beszélgettünk el ezen és mondta, ő is rosszul reagálta le a dolgot, most már hisz nekem, hogy nem volt semmi, de azt a bizalmat amit nagy nehezen felépítettem, elvesztettem. És nem akar összejönni se velem, se senkivel.

Úgy fogalmazott: “Szerintem tök jó hogy nem jöttünk össze, mert most így itt tudunk beszélgetni, barátként, de ha együtt lettünk volna, akkor a szakítás után nem tudnánk beszélgetni.”

Ez eléggé fáj, mivel úgy érzem életem egyetlen lehetőségét szúrtam el egy hosszú és virágzó párkapcsolathoz a nagy Ő-vel.


Nem akarok (meg komplett baráti csoport cserélése nélkül nem is tudok) nem beszélni vele soha többet.

De az óta az augusztus óta mély depresszióba estem, és még most is heti szinten sírom magam álomba, vagy csak simán nem tudok elaludni.

Alvászavaros lettem és el is híztam.


Akármi ötlet hogy tudnék kiszeretni belőle?

Válaszokat előre is köszönöm. ❤️



2022. márc. 30. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Én ennyi leiras alapján sem szerettem volna beléd
2022. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Akármi ötlet hogy tudnék kiszeretni belőle?"


Hanyagold a baráti társaságot, ne találkozz az illetővel, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha kell, beszélj neki erről, hogy értse miért, de nem muszáj az orrára kötni. Ezt is csak azért, hogy kiadd magadból. Máshogy nem igazán fog menni, mert ha csak meg nem gyűlölöd valamiért, csak a távolság és a kapcsolat hiánya fog segíteni. Voltam hasonlóan reménytelen szituban évekig, engem is kikészített. Én végül megutáltam és kiábrándultam belőle, más ok miatt, de ha ez nem lett volna, akkor a jó ég tudja, meddig tartott volna...

Szerintem ilyen dologban nincs kompromisszum, hogy a kápszta is megmaradjon és a kecske is jóllakjon. Sajnos áldozatot kell hozni azért, hogy megszabadulj ezektől az érzésektől. Akkor sem fog menni egyik napról a másikra. De ez a "barátkozás", ezzel saját magad alatt vágod a fát és ezt Te is tudod, hiszen folyamatosan reménykedsz és sóvárogsz valaki után, akinek sosem fogsz kelleni. Van értelme? Ugye...

2022. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez már krónikus.
2022. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg szakítanom kell a baráti körömmel csak ez miatt? Olyan közeli barátaim vannak ott…
2022. márc. 30. 08:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd mérlegre. Megéri szenvedni? Ha nem, akkor nem sok más választásod van...
2022. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem szeret téged.Akkor sem szeretett amikor azt mondta,egy szerelmes nem idegeneknek hitt volna hanem neked.Vagy legalább utánajár a dolgoknak.

Ti sosem fogtok tudni barátként beszélgetni,mert mindig azt figyeled majd hogyan tudnál összejönni vele,az pedig nem barátság.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot,vagy még sokáig fogsz szenvedni,esetleg végignézni hogy más lánnyal majd a jövőben összejön.

Tudom hogy fáj,de elmúlik majd.Mindenkinek van egy régi első nagy szerelme,de ezek a történetek ritkán végződnek boldogan.

2022. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy új szerelemmel tudod vègleg elfelejteni.

Velem is volt olyan hogy olyan szerelmes voltam hogy azt hittem meghalok èrte. Aztán nem kellettem neki..

Azt hittem soha senkit se fogok így szeretni meg stb stb azt megismertem valakit akibe szintèn beleestem de ő viszonozta is. Az előzőt úgy elfelejtettem mintha sosem lett volna ès örülök neki hogy sosem lett semmi vele. Persze amikor lett valakim hirtelen rájött hogy mègiscsak kellenèk... Hallani sem akarok róla.

2022. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam randizni azóta, de rá kellett jönnöm, hogy nem tudom elengedni.

Nem tudok beleszeretni másba teljesen, csak belé.

2022. márc. 31. 04:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki ezt konkrétan, amit 8ban írsz és hogy adjon egy esélyt.
2022. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves kilences, megvolt nem is egy ilyen beszélgetés de nagyon tisztán kijelentette nem akar senkit.


Amúgy egy kis update:

Mióta kiírtam ezt a kérdést, próbálom max csetelésre szűkíteni a vele való érintkezést és bár kicsit is de jobban érzem magam.

Also letöltöttem egy appot ahol megismerhetek másokat, így lehetőleg bővítve az ismerettségi köröm. Köszi az ötleteket, infókat.

2022. ápr. 3. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!