Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhetném le a békáktó...

Hogyan győzhetném le a békáktól való rettegésemet?

Figyelt kérdés
Iszonyodok tőlük, főleg a varangyoktól. Ha meglátom őket, akkor borzasztó érzések fognak el, szinte lebénulok ha meglátom őket. Iszonyatos érzés lenne, ha a lábamra ugrana, vagy mászna. Már akkor minden bajom van, ha meglátom őket. Vajon hogyan tudnék megszabadulni ettől a rossz érzéstől? Kertes házban élek, itt vannak varangyok, van hogy sok is, ilyenkor engem borzasztó érzés tölt el.

#béka #szorongás #fóbia #iszonyodás #Békáktól való rettegés
2022. márc. 31. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez. En lakotelepen lakom, de jo idoben tele van veluk minden, nem lehet sotetedes utan kettot sem lepni. Ott allnak sorban az ajto elott valamiert, gyakran a lepcsohazba is bemennek. A legnagyobb viharban felkapja oket a szel es szo szerint bekak potyognak. Iszonyu. En mar nem merek hazamenni, mindig valakit felhivok, hogy jojjon ki a lepcsohazbol es zavarja el oket. Anyukam is csak ugy mer hajnalban dolgozni menni, hogy felugrik a lepcsohazban mar a biciklire.

Arrol nem is beszelve, hogy van egy kutyám, akit rendszeresen kell a fuben setaltatni. Nem tudom, hogy mi a megoldas, nekem minden evben egyre rosszabb.

2022. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

“ A legnagyobb viharban felkapja oket a szel es szo szerint bekak potyognak.”


Bocsánat, de ezen jót nevettem. 😃


Én cserélnék veletek, szeretem a békákat. Mi pókszázlábúval vagyunk tele.


Gondoljatok arra, hogy a békák aranyos kis ártatlan lények, nem bántanak.

2022. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban félnek ők tőled, (az embertől) - ezt kéne tudatosítani.
2022. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, az egy dolog, hogy jobbam felnek tolunk, de annyira vegtelenul ostoban, hogy amikor megijednek nem a masik iranyba menekul, hanem FELEM. Pont ettol vagyok annyira besz.rva. Hogy meg ne ijedjen mert elkezd az a hulye felem ugralni. Legalabbis nalunk ezt csinaljak.
2022. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Hal isten a természetben nőttel fel :)

Es imadom az állatokat..

2022. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is imadom az alatokat, vegan is vagyok, nem akarom oket megolni, de van jogom tuk felni
2022. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy irtózom, undorodom, félek a békáktól én is. Ha meglátom pl. monitoron becsukom a szemem, nem bírom nézni se. Ha rám ugrana elájulnék szerintem.
2022. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!