Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem mindenkit aki...

Elvesztettem mindenkit aki számított, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy társaság akit kedveltem, de ez elveszett. Nagyon fáj ez az egész, magamra maradtam.


Gondolkozom az öngyilkosságon is.


Mit tehetnék? :(


27/F


2022. márc. 31. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember életében sok olyan idő van, amikor nagy tragédiaként él meg valamit, minden életkedv elhagyja, úgy gondolja nincs értelme tovább semminek, minden elveszett. Mivel már elég idős vagyok, volt részem ilyenben bőven és ettől nagyobb tragédiák is értek, de tudom mit érzel. Hidd el, az élet nem ennyi, a jobb részek pont a nagy nehézségek után jönnek. Ne add fel, tarts ki. Próbád elterelni a figyelmedet, és csak arra a napra koncentrálj amiben vagy, hogy azt túléld. Próbálj valamibe kezdeni ami érdekel és várj, minden nappal könnyebb lesz. Ha van egy kis hited, akkor kérd Isten segítségét is.
2022. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Fiatal vagy még, lesz sok ilyen társaság az életedben. Köztük család, munkatársak, onlien baráti kör, bármi más, ezernyi esélyed lesz újra ilyen dolgokat átélni.


Kivéve azokat akik nem kérnek ilyen gyönyörű élményekből és lehetőségekből, és mivel jelenleg, most nagyon rossz nekik, kinyírják magukat ami hát végtelenül logikátlan egy hülyeség.


Sose gondolnád, hol leszel 5-10 év múlva. Ne vedd el magadtól az esélyt, hogy kiderítsd.

2022. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!